Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fabrykaskilla.pl Sieć serwerów Minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fabrykaskilla.pl 

 

Zachęca wszystkich nie zdecydowanych do dołączenia do ekipy Minecraft Fabrykiskilla

 

Tworzymy unikalne Serwery 

Każdy serwer ma swój unikalny silnik np. SurvivalFabrykaCore.jar

 

Aktualnie tworzymy 2 serwery

 

Survival + frakcje + nowe systemy

oraz

Serwer pod zabawy typu:

 

-skywars 

-mob wars

-Mega wars 

- i więcej

 

Chciałbym z czasem tworzyć unikalne questy , dungeon i różne misje które będą powiązane z serwerem survival ale prawdopodobnie na osobnym serwerze. 

 

Każda para rąk przyda się nam do pracy !!

 

Poszukuję: 

 

Technik serwera (wsparcie programisty) 

2x opiekun serwera na 1 serwer

Admini Serwera

Pomoc

Budowniczowie

i więcej

 

Dodatkowo poszukujemy

 

 

Opiekun Fanpage 

Opiekun Youtube

Typerów

Grafików 

Technik Forum

Redaktorów

Udostępniaczy plików

Poradników

Opisów

 

Oraz Jeśli pasjonujesz się jakąś dziedziną też się coś dla ciebie znajdzie !

 

 

 

Kontakt : 

 

Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198815646561/

 

GG: 44827030

 

Discord: https://discord.gg/FkmMP3J

 

Forum : Fabrykaskilla.pl

 

 

Fanpage https://www.facebook.com/Fabrykaskillapl-106834874217962/?modal=admin_todo_tour

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dalej poszukujemy budowniczych , niestety nasza ekipa budowniczych jest w ciąż za mała !! Niektórzy grali pare razy w minecraft !! 

 

Więc każda pomoc się przyda !

 

Nie zapomnij dołączyć do nas na fanpage oraz na discord !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hejka !  Zapraszam do kontaktu w sprawie pomocy w budowaniu i nie tylko

Teraz przez 10 dni mnie nie było i nie miał kto ich przypilnować  więc chciałbym poszerzyć grono budowniczych.

 

Chciałbym aby budowanie na naszym Serwerze odbywało się w następujący sposób :

 

Opiekun Serwera lub ja mają projekt na miasto , jak mają być ułożone budynki , drogi itd. 

Więc jeśli coś zajmuje dużo czasu budowniczowie będą budować wedle projektu , bez jakiej Kolwiek samowolki 

Mamy naprawdę sporo rzeczy do zrobienia. 

Jeśli Masz jakiś pomysł na budowle , inne ułożenie czegoś . Musisz złożyć propozycję na naszym forum Fabrykaskilla.pl w dziale minecraft

W tej propozycji możesz dodać zdjęcia po np. wykonaniu budowli na single player lub gdzieś na naszym serwerze (ale szkoda tracić nasz czas) 

Pamiętaj że jesteśmy otwarci na propozycję jak i dyskusję na temat wyglądu naszego serwera , od tego jest nasze forum.

Kieruje ten post nawet do osób które mają 10 lat więc jeśli masz 20 i masz brata/kuzyna także znajdzie się dla niego miejsce.

 

 

Aktualnie Budujemy miasta areny itd. Następnie będziemy je przenosić na świat wygenerowany za pomocą płatnych biomów.

Chcemy startować wraz z wersją 1.16 Jeśli się nam uda.

 

Zachęcam cię do wzięcia udziału w zabawie pod tytułem Sieć serwerów gier , Jest wiele możliwości i wiele pracy do zrobienia . 

Jeśli będziemy się rozwijać i mieć graczy nie widzę problemu w zrobieniu najlepszych możliwych trybów do minecraft typu Deathrun , Gothic Mod itd.

Start jest naprawdę ciężki , ale mam nadzieję że z czasem każdy z was będzie miał ochotę może nie pograć na naszym survivalu , ale na jakimś trybie. 

 

 

Kontakt: 

FB: https://www.facebook.com/Fabrykaskillapl-106834874217962/

Discord: https://discord.gg/NRgHUP5

GG: 44827030

Steam:   Steam code Nowa opcja do dodania 85538083

 

Opublikowano

Zrobiłem ładny opis jak możesz dołączyć do naszej ekipy na Fabrykaskilla.pl 

 

https://fabrykaskilla.pl/index.php?/topic/137-do%C5%82%C4%85cz-do-nas/&tab=comments#comment-390

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witaj 

Nowy użytkowniku !

 

Jesteśmy siecią serwerów różnych gier ale nie tylko ,

w miarę upływu czasu miejmy nadzieje że wiele rzeczy będziesz mógł znaleźć na naszym forum / aplikacjach.

Jak każdy miał swoje początki to i ta sieć właśnie dopiero startuje !

Wiele pracy jeszcze przed nami czeka ale w grupie siła i nie można się poddawać ! 

Zapraszam do lektury w jaki sposób możesz nasz wesprzeć lub dostać daną posadę.

 

Nasza sieć będzie się zajmować wieloma grami ale na start największej pomocy potrzebujemy w następujących grach:

 

-  Minecraft

(najwięcej pracy) 

 

-  Counter-strike 1.6

 

-  Counter-strike Global offensive 

(powoli można zaczynać zbierać ekipę)

 

- Hyatle 

(Przygotowania rozpoczynamy w wakacje tuż przed premierą  ) 

 

- Oraz inne gry

Nie znamy słowa ograniczenia jedyne co nas ogranicza to wy gracze !

 

 

Na nasze forum/stronę www poszukujemy następujących osób:

 

- Moderator

- Ub team

- Redaktor

- Grafik

- Uploader 

- Kierownik 

 

Także poszukujemy ambitnych osób na stanowisko 

-Admin Fanpage  Strony Facebook

-Opiekun Grupy Facebook

-Opiekun Youtube

 

 

Pamiętaj ! 

Forum jest od zadawania pytań czy też proponowania różnych rzeczy.

Tutaj możesz zgłosić gracza czy też odwołać się od błędnej decyzji admina.

Jest to także książka w której powinieneś znaleźć wszystkie informacje na temat naszych serwerów. 

Tak więc o nim nie zapominaj , masz jakiś problem nie odchodź z naszego serwera bardzo byśmy ci podziękowali gdybyś go zgłosił na forum

Fabrykaskilla.pl

 

 

Serwery Minecraft 

 

Sytuacja wygląda następująco:

 

Najpierw tworzymy serwer Survival + frakcje który przez długi czas będzie 

naszym głównym serwerem. Jeśli zrobimy pierwsze miasto możemy się zabrać za robienie

innych rzeczy związanych z serwerem survival typu mini areny dla mini-szybkich wojen gildi, mini-szybkich wojen graczy 

oraz innych mini zabaw związanych z serwerem survival (pamiętaj że to będą rzeczy mało skomplikowane) 

Jeśli już serwer survival będzie gotowy na 1 edycję mamy nadzieję że do startu survivala

przygotujemy serwer pod zabawy na którym będą znajdować się zabawy typu:

 

- Skywars 

-mega war dla losowych osób

-Wojny mobów

-bedwars

- i wszystkie inne jakie będą możliwe na jednym serwerze

następnie jeśli będziemy się rozwijać będziemy tworzyć nowe serwery pod mini-gry

 

Tak więc większość rzeczy będzie trzeba zbudować 

Chcielibyśmy abyśmy po starcie przygotowywali się już na 2 Edycję czy nowe rzeczy.

 

 

 

 

Aby zgłosić się do zabawy sieć serwerów Minecraft należy wykonać następujące czyności:

 

1. Zarejestrować sie na naszym forum

2. Dołączyć na nasz discord Klik!

3.Wpisać się w ten temat pod tym postem

oraz zastosować się do wzoru(poniżej) 

 

Jeśli wykonasz te czynności Administracja lub opiekun danego serwera/działu

Powinien się z tobą skontaktować w jak najszybszy możliwy sposób. 

 

Jeśli W jakiś sposób opiekun cię pominie możesz sam do niego napisać !

 

Pamiętaj że wiek to nie jest żadna bariera , jeśli masz kuzyna lub brata

który ma 10 lat , nie widzę problemu aby np. pomógł nam budować.

A jest możliwość że ten 10 letni chłopak za 5 lat będzie administratorem  

 

 

Budowanie na serwerze Minecraft 

 

Chciałbym aby budowanie na naszym serwerze odbywało się wedle wytycznych które będzie podawał opiekun.

Aby nie było samowolki oraz żeby miasto miało jednolity kształt , wygląd , kolor.

 

Nasz opiekun @xNevox sprowadzi projekt miasta , aby ułożenie budowli miało sens.

Budowniczowie muszą się stosować do projektu czy poleceń opiekuna a jest ich dwóch.

Jeśli masz jakiś pomysł na budowlę czy nawet projekt ułożenia miasta ,

możesz śmiało założyć temat w Propozycje Budowli z własną propozycją np.

Lampy w mieście lub lampy przed miastem

Pamiętaj że mile widziane jest zrobienie projektu budowli na single player czy 

nawet na naszym serwerze testowym gdy masz dostęp i zrobienie jemu zdjęć a następnie pokazanie ich w propozycje budowli.

Lecz pamiętaj że musi się to w miarę zgadzać z cały otoczeniem !

Nie warto marnować twojego czasu na coś co i tak nie zostanie wykorzystane  

 

Aktualnie naszym głównym celem jest skończenie miasta jak i miasta podziemnego !!

 

Serwery Counter-strike 1.6 

 

Tutaj chcielibyśmy cię wprowadzić w nasze problemy związane z tą grą  

 

Serwery Cs'a planujemy odtworzyć już za kilka dni. 

Razem z nimi potrzebujemy pełnego zaplecza na nasze serwery.

Serwery jakie chcielibyśmy odtworzyć na start to: 

 

- Only DD2 

 

32 sloty

Będzie to klasyczny Serwer z wieloma udogodnieniami dla gracza

Chciałbym aby to gracz miał wybór co mu się wyświetla na serwerze czy też co słyszy

 

- CS:GO Mod 

 

32 sloty

Specjalnie na otwarcie naszej sieci jest przygotowana nowa paczka Go mod

Jest to zbiór najlepszych już dostępnych paczek oraz dodanie wielu nowości / rozbudowań

Dlatego też trzeba tyle czekać  Ale Warto !

Paczka Z DD2 będzie tutaj wykorzystana.

 

- CS:GO Mod Only DD2 Maps

 

20 slotów na start

Nasza unikatowa paczka Go mod oraz dodatkowo kilka aspektów 4fun

takich jak x2 skok dla Vip  czy leczenie sojuszników.

Co najmniej 3 mapy DD2

 

- Paintball Mod

 

24 sloty na start

Jest to klasyczny paintball z lekkimi poprawkami 

Miejmy nadzieje że dodatkowe aspekty naszej sieci jak i dodatkowe pluginy paintball przyciągną waszą uwagę.

 

- Deatmatch Mod

 

20 slotów

Jest to DM który oferuje 6 różnych trybów do wyboru co zmianę mapy

oraz dodatkowo ma unikatową topkę zrobioną pod Tryb Deathmatch

 

- Speedrun Mod

 

12 slotów

Speedrun to bardzo specyficzny mod oraz trudny to wykonania 

W tej chwili jest zrobione może 40 % speedrun moda w wykonaniu go w naszej wersji.

 

 

 

Osoby zainteresowane wsparciem naszej sieci serwerów muszą wykonać następujące czynności 

 

1.  Zarejestrować się na naszym forum

2. Dołączyć na nasz serwer discord Klik!

3. Wpisać się w ten temat pod tym postem 

wykonując wzór (poniżej) 

 

 

Jeśli wykonasz te czynności Administracja lub opiekun danego serwera/działu

Powinien się z tobą skontaktować w jak najszybszy możliwy sposób. 

Minimalny wiek 14 lat ! 

 

Dostępne posady: 

 

- Opiekun Only DD2 x2 

- Opiekun Go Mod x1

- Opiekun Go mod DD2 x2

- Opiekun Deathmatch x1

- Opiekun Speedrun x1

- Admin Serwera:

DD2 , Go mod , Go mod DD2 , Paintball , Deathmatch

- Ub Team

- Tester

 

Aktualnie nie posiadamy zbyt dużej załogi więc 

Zachęcamy do zabawy !! 

 

 

 

Serwery Counter-strike Global Offensive  

 

Prace nad serwerami CS:GO chcemy rozpocząć zaraz po otwarciu serwerów cs 1.6 

Na start chcemy odtworzyć 2-3 serwery

Jednym z nich będzie Deathmatch taki sam jak w 1.6

Wiele systemów globalnych które stworzymy w 1.6 i zdadzą egzamin planujemy wykorzystać następnie w CS:GO

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany nam pomóc w jakikolwiek sposób zapraszam do wykonania następujących czynności:

 

1. Zarejestruj się na naszym forum

2. Dołącz na nasz serwer Discord

3. Wpisz się w tym temacie pod tym postem

wypełniając wzór (poniżej)

 

Serwery CS:GO będą powoli powstawać po starcie serwerów cs 1.6 

2 Serwery muszą być jak najszybciej  

 

 

 

Jeśli wytrwałeś i dalej to czytasz to dziękuję  

Zrozumiałeś co chcemy stworzyć ? Zastosuj się  do poniższego  wzoru i 

buduj razem z nami małe imperium serwerów  

 

 

Wzór: Dostępny na Fabrykaskilla.pl

Dzisiaj nasza sieć serwerów nabyła plugin na unikalne biomy.

 

Miejmy nadzieję że nasz technik wyciśnie z nich ile się da 😄

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...