Skocz do zawartości

Adres kwadratowej masakry

Polecane posty

dzień dobry mam wielkie marzenie w moim krótkim życiu a mianowicie chciałbym bardzo pograć z moim ulubionym youtuberem SKKF na jego serwerze kwadratowa masaka a on nie chce mi dać ip prosze dajcie jp bo chciałbym bardzo pograć z nim i z innymi youtuberami mogę nawet zapłaić i nie mam minecraft premium więc chciałbym się spytać czy można tam zagrać bez premium bo ja mam minecraft by zyczu a jak się nie da to dajcie sposoby zeby zagrać na non premium by zycziu 

image.png

Pani Kasia

Kwadratowa jest premium.

Q8eOMob.png

9 godzin temu, spidek100 napisał:

dzień dobry mam wielkie marzenie w moim krótkim życiu a mianowicie chciałbym bardzo pograć z moim ulubionym youtuberem SKKF na jego serwerze kwadratowa masaka a on nie chce mi dać ip prosze dajcie jp bo chciałbym bardzo pograć z nim i z innymi youtuberami mogę nawet zapłaić i nie mam minecraft premium więc chciałbym się spytać czy można tam zagrać bez premium bo ja mam minecraft by zyczu a jak się nie da to dajcie sposoby zeby zagrać na non premium by zycziu 

Nie da się i koniec. Whitelist + serwer premium. Kup pierw minecrafta i stań się sławnym jutuberem, jak skkf.. ;-;

Pani Kasia

Temat bez sensu. Nie otrzymasz ip serwera, ponieważ jest on tylko dla youtuberów. Zamykam.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...