Skocz do zawartości

[Dyskusja] PandoraMT2 w nowoczesnym wydaniu?

Polecane posty

Witajcie

Chciałem wam zaprezentować projekt który tworzymy z ekipą. A mianowicie tworzymy serwer PandoraMT2 z nowościami.

" Jakie te niby nowości? "

Było już wiele odsłon Pandor aczkolwiek niektóre padały jak muchy. Nie martwcie się, mamy zamiar zmienić wiele rzeczy które wpływają na grę. Wiem, że dużej ilości osób spodoba się coś nowego na Pandorce nie ciągle to samo.Serwer tworzymy od 0 nie stawiamy żadnego gotowca z plików jak to robili niektórzy ludzie. Wrzucają gotowca odpalają i hello Pandora. Wszystko jest tworzone od A-Z ale spokojnie nie zmienimy wszystkiego.

Co aktualnie mamy zamiar wprowadzić bądź zmienić na serwerze:

- Balans

- 100% na wejście KD.

- Data i Zegar pod mini mapą.

- Wyświetlanie królestw na wołaj.

- Zdjęty limit yang.

- Szybka zmiana chaneli.

- 100% szans na dodanie 1-4bon/5bon.

- Maksymalne rosy u npc'ta.

- Wprowadzenie 3 i 4 strony ekwipunku.

- Zmiana nagród i Biologa.

- Tła logowania, wybierania postaci itp

Tak wiem, że to są drobnostki aczkolwiek nawet takie małe rzeczy już zmieniają klimat na serwerze.

Otworzyliśmy również dla was forum aby oczywiście i was posłuchać co macie do powiedzenia na temat projektu oraz w odpowiednim dziale składać propozycje co chcielibyście zobaczyć na nowej Pandorce( rozważymy każdą propozycje ).

Krótko o teamie:

- Właściciel oraz technik [ Piotras ] były współ-właściciel Tiverii

- Administrator [ InviaczeG ] 

- Pomocnik [ Fredek ]

Jeżeli będzie potrzeba to otworzymy rekrutacje na naszym forum:

Linki:

ciach

Edytowano przez Aive

Wy chyba nie wiecie, jak działa ten dział z zapowiedziami.

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

od kiedy nowości to zdjęcie limitu yang? 🙄 Nie polecam nikomu gry na tym syfie, zauważyli hype Pandory i teraz chyba z 5 fanpage pandor się pojawiło i każdy się wyzywa nawzajem jaka to inna pandora nie jest zła i nasza będzie "najlepsza"

ta "nowość" to jakaś developerska brawo chłopaki bardzo to wpływa na grę, na pewno ileś osób zagra tylko ze względu zegarek i datę pod minimapą! 

Śmieszni ci ludzie co chcą się wybić na kogoś marce, bo sami są takimi nieudacznikami, bo ich nie stać na dobrą reklamę i muszą chwytać się brzytwy xD

Przed chwilą, Winter. napisał:

od kiedy nowości to zdjęcie limitu yang? 🙄 Nie polecam nikomu gry na tym syfie, zauważyli hype Pandory i teraz chyba z 5 fanpage pandor się pojawiło i każdy się wyzywa nawzajem jaka to inna pandora nie jest zła i nasza będzie "najlepsza"

ta "nowość" to jakaś developerska brawo chłopaki bardzo to wpływa na grę, na pewno ileś osób zagra tylko ze względu zegarek i datę pod minimapą! 

Śmieszni ci ludzie co chcą się wybić na kogoś marce, bo sami są takimi nieudacznikami, bo ich nie stać na dobrą reklamę i muszą chwytać się brzytwy xD

Czytaj ze zrozumieniem :) To chyba nie boli nie?

Rozpisane są tam nowości oraz aktualizacje. Więc nie rozumiem o co się czepiasz. Zaczepki szukasz? No nie widzę żeby ktoś się wyzywał.

Przed chwilą, Venom3349 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem 🙂 To chyba nie boli nie?

Było już wiele odsłon Pandor aczkolwiek wszystkie padały jak muchy. Nie martwcie się, mamy zamiar zmienić wiele rzeczy które wpływają na grę. Wiem, że dużej ilości osób spodoba się coś nowego na Pandorce nie ciągle to samo.Serwer tworzymy od 0 nie stawiamy żadnego gotowca z plików jak to robili niektórzy ludzie. Wrzucają gotowca odpalają i hello Pandora.

Generalnie fajnie, że takie tematy powstają można się pośmiać z takich osób jak ty no, ale okej niechaj będzie i tak. Nie wiem czy tak każda pandora padała jak "mucha" skoro rework od alchemika w 2017 roku stał prawie rok, od Arymana również kilka ładnych miesięcy, a ty chyba nie odróżniasz serwerów od pseudotechników np. nemera gdzie po tygodniu serwera nie ma xD.

Serwer tworzymy od 0 nie stawiamy żadnego gotowca z plików jak to robili niektórzy ludzie. Wrzucają gotowca odpalają i hello Pandora.

Ten wpis mnie bardzo bawi "nie stawiamy żadnego gotowca jak to robili niektórzy ludzie" to co wy macie nowego w takim razie skoro to nie jest gotowiec? wiesz nie licz "zdjętych limitów yang" jako nowość, bo tuty na to są ogólnodostępne może zaprezentuj jakieś nowe mapy w końcu to jest NEW PANDORA a nie pandora czyli mogę się spodziewać NOWOŚCI a nie pseudo nowości tak jak wasz PSEUDO SERWER. Możesz dać przy okazji linka do pobrania gotowej Pandory, bo śmiechłem też co do tego, to że ktoś ma pliki serwerowe nie znaczy, że są 100% gotowe w necie, ludzie sami je musieli odzorować lub odkupić od starych właścicieli, no ale tak jak mówie czekam na sf pandoramt2 skoro każdy wrzuca gotowca i odpalają tak po prostu xD

Chętnie zgłaszam wam fanpage i każdemu kto czyta ten wpis również polecam to zrobić tak jak ja tu :

cOO2TO6.png

Pewnie dostane warna za tego posta, ale cóż xD

3 minuty temu, Winter. napisał:

Generalnie fajnie, że takie tematy powstają można się pośmiać z takich osób jak ty no, ale okej niechaj będzie i tak. Nie wiem czy tak każda pandora padała jak "mucha" skoro rework od alchemika w 2017 roku stał prawie rok, od Arymana również kilka ładnych miesięcy, a ty chyba nie odróżniasz serwerów od pseudotechników np. nemera gdzie po tygodniu serwera nie ma xD.

No i od 2016-2020 zmieniło się coś w tych Pandorach co są?

4 minuty temu, Winter. napisał:

Ten wpis mnie bardzo bawi "nie stawiamy żadnego gotowca jak to robili niektórzy ludzie" to co wy macie nowego w takim razie skoro to nie jest gotowiec? wiesz nie licz "zdjętych limitów yang" jako nowość, bo tuty na to są ogólnodostępne może zaprezentuj jakieś nowe mapy w końcu to jest NEW PANDORA a nie pandora czyli mogę się spodziewać NOWOŚCI a nie pseudo nowości tak jak wasz PSEUDO SERWER. Możesz dać przy okazji linka do pobrania gotowej Pandory, bo śmiechłem też co do tego, to że ktoś ma pliki serwerowe nie znaczy, że są 100% gotowe w necie, ludzie sami je musieli odzorować lub odkupić od starych właścicieli, no ale tak jak mówie czekam na sf pandoramt2 skoro każdy wrzuca gotowca i odpalają tak po prostu xD

Chętnie zgłaszam wam fanpage i każdemu kto czyta ten wpis również polecam to zrobić tak jak ja tu :

Odwzorować? skoro wszystkie reworki są takie same nic tam nowego nie ma.

Zgłaszaj sobie zgłaszaj " fałszywa strona " hahaha

Owszem projekt jest tworzony jako nowoczesny aczkolwiek nie będziemy całego klimatu gry zmieniać. Może ekwipunek bony itp mamy pozmieniać? Tylko zostawimy nazwę PandoraMT2.

A jak mamy zmieniać mapy to tylko i wyłącznie m1,m2 oraz wprowadzanie map eventowych.

No i od 2016-2020 zmieniło się coś w tych Pandorach co są?

Odwzorować? skoro wszystkie reworki są takie same nic tam nowego nie ma.

Zgłaszaj sobie zgłaszaj " fałszywa strona " hahaha

Hmm. Skoro są wpisy pandora 1:1 to nic dziwnego, że nic się nie zmieni, ciężko czytać ze zrozumieniem prezentacje różnych serwerów? 

A zapomniałbym! śmietanka na torcie - Właściciel oraz technik [ Piotras ] były współ-właściciel Tiveri

no nieźle, ciekawe co na to Balon lub Tomasz z Tiverii pewnie jak by to zobaczyli to by się za główkę złapali, że takie głupoty są pisane w temacie xDD.

2 minuty temu, Winter. napisał:

Hmm. Skoro są wpisy pandora 1:1 to nic dziwnego, że nic się nie zmieni, ciężko czytać ze zrozumieniem prezentacje różnych serwerów? 

No to co oni mają odwzorowywać? 

No to co oni mają odwzorowywać? 

Może się odniesiesz do wszystkich moich wpisów, a nie do tych co ci tylko wygodnie odpisywać? Jak odniesiesz się do wszystkiego co pisałem od początku tematu nie ma problemu mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie 🙂 

5 minut temu, Winter. napisał:

A zapomniałbym! śmietanka na torcie - Właściciel oraz technik [ Piotras ] były współ-właściciel Tiveri

no nieźle, ciekawe co na to Balon lub Tomasz z Tiverii pewnie jak by to zobaczyli to by się za główkę złapali, że takie głupoty są pisane w temacie xDD.

hmm?

Ojjj przepraszam, to jest teraz VirtutalMT2.

1 minutę temu, Venom3349 napisał:

hmm?

Ojjj przepraszam, to jest teraz VirtutalMT2.

Nie wiem chłopie ile masz lat, ale czytanie ze zrozumieniem oraz odpowiadanie na poziomie leży na dnie.

To mój ostatni wpis czas na podsumowanie :

1. Nie warto wchodzić na serwer bo :

- Podszywa się Piotras za starego współwłaściciela Tiverii (Adminami byli Balon oraz Tomasz)

- w nazwie mają new-pandora, a zmiany to "zdjęcie limitu yang" czyli 0 nowości tylko jazda z tutów z for myśląc, że to nowość w 2020 roku.

- Jazda na starej marce licząc na graczy po zobaczeniu hype Pandory, która miała wczoraj start

- Administrator ma problemy czytanie ze zrozumieniem co pokazują wpisy wyżej

- Jest wstanie kłamać na temat byleby jego serwer wyszedł na tym najlepiej (np. piotras jako współwłaściciel tiverii lub to, że all Pandory niby padały jak muchy")

- Na facebooku piszą, że to ich 1 serwer, a tutaj w temacie, że piotras był współwłaścicielem Tiverii wtf?

Pozdrawiam i odradzam tego pseudo serwera na miesiąc.

3 minuty temu, Winter. napisał:

Nie wiem chłopie ile masz lat, ale czytanie ze zrozumieniem oraz odpowiadanie na poziomie leży na dnie.

To mój ostatni wpis czas na podsumowanie :

1. Nie warto wchodzić na serwer bo :

- Podszywa się Piotras za starego współwłaściciela Tiverii (Adminami byli Balon oraz Tomasz)

- w nazwie mają new-pandora, a zmiany to "zdjęcie limitu yang" czyli 0 nowości tylko jazda z tutów z for myśląc, że to nowość w 2020 roku.

- Jazda na starej marce licząc na graczy po zobaczeniu hype Pandory, która miała wczoraj start

- Administrator ma problemy czytanie ze zrozumieniem co pokazują wpisy wyżej

- Jest wstanie kłamać na temat byleby jego serwer wyszedł na tym najlepiej (np. piotras jako współwłaściciel tiverii lub to, że all Pandory niby padały jak muchy")

- Na facebooku piszą, że to ich 1 serwer, a tutaj w temacie, że piotras był współwłaścicielem Tiverii wtf?

Pozdrawiam i odradzam tego pseudo serwera na miesiąc.

To nie jest żadna podszywka ;)

Podpinamy to do nowości bo to nie jest odsłona 1:1.

To niezła marka XDD

Problemy ze czytaniem masz ty kolego :)

mhm

Jeżeli był współ-właścicielem to chyba nie jego projekt? XDD

Cytat

8. Temat służący do dyskusji może zostać utworzony po 14 dniach od startu serwera.

Wystarczyłoby przeczytać regulamin, aby wiedzieć, że dyskutujemy o serwerach, które w ogóle powstały i udało im się wystartować. Ten, jakże oryginalny, projekt nawet jeszcze nie istnieje, więc nie ma tu o czym dyskutować.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...