Skocz do zawartości

WindBot Tibia 10 - Crack?

Polecane posty

Witam wszystkich.

Na wstępie chcę napisać, że forum mpc całe przejrzane, inne polskie fora również, a nawet z translatorem jedno br forum.

Pytanie moje brzmi - Czy istnieje jakiś sposób na reset triala do WindBota? Albo może Crack? Może jakaś licencja w normalniejszej cenie niż u producenta?

Próbowałem już zmieniać HWID dysku twardego, instalować VM, robiąc oczywiście konta na forum na innym IP itp... Pamiętam, że gdy WindBot działał na RL Tibii, dało radę resetować triala poprzez zwykły program TrialReset. 

Drugą opcją prócz cracka lub reset triala jest kupienie licencji, lecz moim zdaniem na stronie producenta jest ona troche za droga, biorąc pod uwagę, że jest to BOT na ots (gunzodus.net)

Wyprzedając odpowiedzi "Czemu nie używasz Xenobota?" Otóż nie używam go, bo pomimo używania już na tibii 7.8? 8.0? Tibia BotNG, Elfbota, iBota, Neobota, Windbota a nawet swego czasu RedBot'a Pro, nie widziałem gorszego bota jak Xeno - bot w kliencie tibii do mnie kompletnie nie przemawia, a mimo, iż robiłem na wcześniej wspomnianych botach full afki 100% które chodziły full staminy, to edycja jakichkolwiek skryptów w Xeno poprostu jest jak dla mnie beznadziejna.

Jeżeli ktoś nawet posiada cracka do WindBota nie ukrywam, że mógłbym się odwdzięczyć jakimś PSC lub małym przelewem.

Liczę na normalne odpowiedzi,

Pozdrawiam

Pani Kasia

bump bump nadal nie znalazlem ;(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...