Skocz do zawartości

Start po długiej przerwie

Polecane posty

Witam,

Naszła mnie ochota na powrót do globala na serwerze Rubinum,kupiłem na start skromne 100kk i zacząłem grać sura wp. No i tu jest pytanie jak teraz wyglada gra na plu ? Na jakieś początkowe rzeczy hajs jest,więc na którym lvl zrobic przerwę,35 i dropic odlamki tak jak kiedyś? Ktoś może napisać jakiś plan na rozgrywkę tak jak powinna wyglądać w 2k20 ? Z góry dzieki

Pani Kasia

Dołączam się do pytania. Żadnych fajnych prywatnych serwerów już nie ma, zostaje nadzieja w PL'u 😄 Chociaż mi się wydaje, że przerwa na 35 lvl'u nadal jest w "mecie".

najlepiej sobie dropic 5x dropki na odlamki 35-40lv w sw. hwang albo DT 

61lv wp/body zeby dropic blaski z eventow

35lv body zeby dropic przedmioty eventowe w m2 

glowna postac najlepiej szybko cisnac do 95lv to wtedy sie gra dopiero zaczyna na PLu. Mozna wtedy zarabiac na metkach na mapie 95 a pozniej isc na smoki, razadory itp.

Pani Kasia

odłamki + to co zawsze mozna jeszcze na eventach zarobic robiąc 7 lvle w m1 

xD

Typ wyżej jak zawsze do gadnia dużo,a sprawdź jego posty...zero pojęcia o grze-pierw sprawdź od którego lvla dropią te odłamki a pozniej się tutaj udzielaj :).

Co do tematu:

Zacznij najlepiej bodym na te chwile wbij 35-z racji na to że niedługo event wielkanocny(a na nim przy dużym nakładzie czasowym można wynieść naprawdę sporo.),czytaj na nim skille.

Podstawowym zarobkiem na sam początek na pewno kopanie rud-nie zrobisz fortuny ale na 3-4 konta kopanie dosyć ładnie wychodzi.

Zrób eq tak aby ustać bodziakami 33lv-35 na światyni(pierwsza-druga platforma) i drop alchemie.Nie wiem czy w Isa inwestujesz czy nie,ale osobiście polecam kupić za 20zł na miesiąc rekawice na 30dni-nawet jesli nie inwestujesz to przemyśl to w ten sposób że dropiąc bez niej spędzisz w grze czasu co najmniej 2x tyle co z rękawicą.

Prócz alchemii nie ma jakiś konkret zarobków na początek,możesz też farmić pkt.walki na arenie,tak samo kopanie na niej rud(szmaragd 10kk na etolnie jeden przetop-idzie na tym dobrze zarobić).

Później od biedy można przejść się na DT-mimo tego że niby 2k20 i DT się nie opłaca,wcale tak nie jest-czasem można wynieść po 5w z jednego 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...