Skocz do zawartości

Jak handlować bez zostawiania śladów?

Polecane posty

Dzień dobry szanowna społeczności.

Przybywam do Was z pytaniem, na które jednoznacznej odpowiedzi niestety nie udało mi się znaleźć.

Mianowicie - jak przekazać pieniądze/przedmioty z jednego na drugie konto nie zostawiając śladów w logach? Jak możecie się domyślić, chodzi o kupowanie yang. Dodam, że posiadam dwa niezależne komputery na innych łączach i zakup w pierwszej kolejności trafi na tymczasowe konto. Co dalej?

1. Masz konto z yangami, konto łącznik(VPN), konto łącznik v2(inny adres VPN), właściwe konto
2.Idziesz w odludne miejsce kontem z yangami
3. Przekazujesz wony handlem na łącznika zrobionym na VPNie 
4. Przekazujesz wony z łącznika pierwszego na łacznika drugiego lecz tobołem (sprzedajesz np. miecz+0)

5. Kasujesz postać z konta łącznika 1 
6. Łacznikiem dwa przekazujesz jeszcze raz handlem na docelowe konto

7. Voi'la

xD

Dziękuję za odpowiedź. Czy dodatkowo nie lepiej dla pewności na główne konto też przerzucić yangi tobołem? Czy nie ma to już znaczenia po takim dwuetapowym procesie? A może bezpieczniej kupić itemy i dopiero transferować je taką drogą?

13 godzin temu, Q400 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Czy dodatkowo nie lepiej dla pewności na główne konto też przerzucić yangi tobołem? Czy nie ma to już znaczenia po takim dwuetapowym procesie? A może bezpieczniej kupić itemy i dopiero transferować je taką drogą?

już i tak po kasacji konta mało zostaje ale jak chcesz zakładać kondoma na kondoma to nikt Ci nie broni tego robić 

xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...