Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak handlować bez zostawiania śladów?


Q400

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry szanowna społeczności.

Przybywam do Was z pytaniem, na które jednoznacznej odpowiedzi niestety nie udało mi się znaleźć.

Mianowicie - jak przekazać pieniądze/przedmioty z jednego na drugie konto nie zostawiając śladów w logach? Jak możecie się domyślić, chodzi o kupowanie yang. Dodam, że posiadam dwa niezależne komputery na innych łączach i zakup w pierwszej kolejności trafi na tymczasowe konto. Co dalej?

 

 

Opublikowano

1. Masz konto z yangami, konto łącznik(VPN), konto łącznik v2(inny adres VPN), właściwe konto
2.Idziesz w odludne miejsce kontem z yangami
3. Przekazujesz wony handlem na łącznika zrobionym na VPNie 
4. Przekazujesz wony z łącznika pierwszego na łacznika drugiego lecz tobołem (sprzedajesz np. miecz+0)

5. Kasujesz postać z konta łącznika 1 
6. Łacznikiem dwa przekazujesz jeszcze raz handlem na docelowe konto

7. Voi'la

xD

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź. Czy dodatkowo nie lepiej dla pewności na główne konto też przerzucić yangi tobołem? Czy nie ma to już znaczenia po takim dwuetapowym procesie? A może bezpieczniej kupić itemy i dopiero transferować je taką drogą?

Opublikowano
13 godzin temu, Q400 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Czy dodatkowo nie lepiej dla pewności na główne konto też przerzucić yangi tobołem? Czy nie ma to już znaczenia po takim dwuetapowym procesie? A może bezpieczniej kupić itemy i dopiero transferować je taką drogą?

już i tak po kasacji konta mało zostaje ale jak chcesz zakładać kondoma na kondoma to nikt Ci nie broni tego robić 

xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...