Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Global Metin2 - połączenie regionów


Szteker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry dzień,

Otóż mam pytanie - co sądzicie o nadchodzącym dużym wydarzeniu w Metin2 na globalu w lutym? Dla nieświadomych, mają połączyć serwery na dwa regiony:

 

- EU East, w którym połączą serwery Polskie, Czeskie, Węgierskie i Rumuńskie

oraz

- EU West, w których skład wejdzie Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Portugalia, Włochy, Anglia

 

Jak to zobaczyłem, to nie mogłem uwierzyć własnym oczom i od razu wróciła stara fascynacja sprzed 10 lat! Global i peełno luudzi! To jest to! Znakomite rozwiązanie moim zdaniem!

A co Wy o tym sądzicie? Wypali, będzie dużo ludzi? Jesteście zainteresowani? Dajcie znać, bo ja na pewno będę robić postać na Wescie! Jak coś można się zgadać i zrobić Polską gildię, discordy etc. Wypowiadajcie się! Czekam z niecierpliwością!

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

PS: Jeśli jest taka możliwość, proszę moderatorów, by podpiąć ten temat, bo jest naprawdę warty uwagi!

Opublikowano

Niby fajnie, ale znając naszą społeczność metina, to za wielu polaków cebulaków nie będzie, bo będą się sypały bany za rasizm, poprawność polityczną etc.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Global Metin2 - połączenie regionów
Opublikowano

Fuzja jak fuzja, nie pierwsza nie ostatnia.

Według mnie jest to ruch w kierunku braku opłacalności utrzymania takiej infrastruktury serwerowej w całej Europie.

Trudno to się mówi, ale z globalem dzieje się to, co mówiło się od wielu lat. Czyli najzwyczajniej w świecie zaczyna umierać śmiercią naturalną.

 

Znając GF to przy takich wiatrach za rok będzie kolejna fuzja, która połączy wszystkie serwery w jednego globala.

No cóż, ale nie idąc krok za krokiem za privami Global jest skazany na takie zakończenie.

 

No ale, z drugiej strony będzie niezła zabawa z tyloma narodowościami.

call of duty zombies GIF by Omaze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...