Skocz do zawartości

Global Metin2 - połączenie regionów

Polecane posty

Dobry dzień,

Otóż mam pytanie - co sądzicie o nadchodzącym dużym wydarzeniu w Metin2 na globalu w lutym? Dla nieświadomych, mają połączyć serwery na dwa regiony:

- EU East, w którym połączą serwery Polskie, Czeskie, Węgierskie i Rumuńskie

oraz

- EU West, w których skład wejdzie Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Portugalia, Włochy, Anglia

Jak to zobaczyłem, to nie mogłem uwierzyć własnym oczom i od razu wróciła stara fascynacja sprzed 10 lat! Global i peełno luudzi! To jest to! Znakomite rozwiązanie moim zdaniem!

A co Wy o tym sądzicie? Wypali, będzie dużo ludzi? Jesteście zainteresowani? Dajcie znać, bo ja na pewno będę robić postać na Wescie! Jak coś można się zgadać i zrobić Polską gildię, discordy etc. Wypowiadajcie się! Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam serdecznie

PS: Jeśli jest taka możliwość, proszę moderatorów, by podpiąć ten temat, bo jest naprawdę warty uwagi!

Edytowano przez Szteker

Niby fajnie, ale znając naszą społeczność metina, to za wielu polaków cebulaków nie będzie, bo będą się sypały bany za rasizm, poprawność polityczną etc.

Jedyne co mogę dodać od siebie to WIĘCEJ BOTÓW ...

d29x86h-8dd6d71f-e426-4dbb-a398-4e3a54e30139.png

Jeżeli pomogłem to mordko zostaw tego Plusika +

• Aive zmienił tytuł tematu Global Metin2 - połączenie regionów

Fuzja jak fuzja, nie pierwsza nie ostatnia.

Według mnie jest to ruch w kierunku braku opłacalności utrzymania takiej infrastruktury serwerowej w całej Europie.

Trudno to się mówi, ale z globalem dzieje się to, co mówiło się od wielu lat. Czyli najzwyczajniej w świecie zaczyna umierać śmiercią naturalną.

Znając GF to przy takich wiatrach za rok będzie kolejna fuzja, która połączy wszystkie serwery w jednego globala.

No cóż, ale nie idąc krok za krokiem za privami Global jest skazany na takie zakończenie.

No ale, z drugiej strony będzie niezła zabawa z tyloma narodowościami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...