Skocz do zawartości

Sens prywatnych serwerów

Polecane posty

Cześć.

Czy prywatne serwery mają jeszcze jakikolwiek sens? Trochę tutaj pusto, nikt nic nie pisze, brak życia w tym dziale.

Jak się ma w ogóle S&F? Liczba graczy zmalała? To już chyba nie to co 3-4 lata temu?

Dział pusty jak całe forum, forum zdechło.

Co do serwerów S&F mają one sens jeśli pliki serwera są w miarę dopracowane i nie mają buga na każdym akcie gry.

Jak masz dopracowany serwer to wystarczy puścić spambota na jakimś najnowszym świecie s&f i masz te kilkaset online.

xVDr5Ii.gif

• 4 tygodni później...

Według mnie Shakes & Fidget już po prostu umiera, nie ma co tam dodać i większości znudziły się te mechaniki po prostu.
Druga sprawa wygląda tak, że nikomu nie chce się pisać plików dalej bo to strata czasu

1 godzinę temu, stacker123 napisał:

Według mnie Shakes & Fidget już po prostu umiera, nie ma co tam dodać i większości znudziły się te mechaniki po prostu.
Druga sprawa wygląda tak, że nikomu nie chce się pisać plików dalej bo to strata czasu

Nikomu się nie chce ruszać gówna bo zacznie śmierdzieć jeszcze bardziej. Po prostu nie ma kompetentnej osoby z aż tak dużym nadmiarem czasowym żeby napisała Shakes'a od nowa..
Nie oszukujmy się każde pliki na tym czy innym forum to repasta + dodatki shitowego silnika.

Właśnie w tym rzecz, że mam zrobioną sporą część silnika od zera (pisany ponad rok temu), jednak nie wiedziałem czy opłaca się to kończyć. Dziękuję za wypowiedzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...