Skocz do zawartości

Polecane posty

Witamy, a następnie zapraszamy! Lecz przed wejściem na serwer powinniście wiedzieć trochę o nim!:

- Miła, doświadczona oraz wyrozumiała administracja która pomoże swoim klientom przy każdym problemie,

- Mniejszy tym lepszy? Otóż nie, na serwerze obecnie mamy 32 sloty z podstawową licencją lecz gdy serwer rozrośnie się stopniowo będziemy wprowadzać więcej,

- Masa eventów dla użytkowników, do wygrania między innymi: kody psc, gry, rangi oraz masa podobnych nagród,

- Jest to nasza 2 edycja jesteśmy nowi w branży lecz nie poddajemy się i lecimy dalej,

- Wasze dane są w bezpiecznych rękach, w poprzedniej edycji żadna cyferka z ip użytkowników nie wyciekła spoza serwera,

- Jak więc pisaliśmy jest to 2 edycja, serwer nie jest w 100% gotowy lecz nonstop aktualizowany.

Na start mamy kilka vip'ków, powodzenia:

ts3server://51.77.48.157?token=GueTzizNej8CMxR6IM%2BvQfes5diiGMMpR3iLaVvq

ts3server://51.77.48.157?token=AjCKgrb8gOV0nUQ1U9vrVxuQ73Dm1s7RqBhW0HnE

ts3server://51.77.48.157?token=o3YYoWDM2CWoavRSNCK432LJdohX9MaAPKviYM6B

Edytowano przez paradiseowner

1. W prezentacji należy podać ilość slotów.
2. Sama prezentacja nie powala i wątpię, że osoba szukająca serwera wejdzie na ów serwer widząc takie coś.
3. Coś krótki ten regulamin ale no cóż + za to, że w ogóle jest.
4. "Administracja ma zawsze rację." Bawi mnie to. XD
5. Fajne ikony(miałem u siebie logo zrobione w podobnym stylu), ale samo sortowanie rang już nie powala.
6. Sam serwer wygląda słabo, nie zachęcająco. 
7. Nazwy poszczególnym stref z jednej strony fajnie, że jest to nazwane w inny sposób ale z drugiej strony trochę cringe wyszedł z tego.
8. Brak automatyzacji, może jest autopoke ale na dzisiejsze czasy to znacznie za mało.
9. Opisy kanałów nie są w jakikolwiek sposób wystylizowane (prawdę mówiąc tylko na dwóch kanałach widziałem jakiekolwiek opisy.
10. Trzeba pamiętać, że wychodzi nowy klient TeamSpeak i sporo osób ma do niego już dostęp. Moim zdaniem serwery należy przygotowywać już tak by dobrze wyglądały ja TeamSpeak3 jak i na nowym kliencie i tak na przykład

HA4BJPf.png

ikona serwera jest nie czytelna totalnie. 
W nowym kliencie spacery są pisane kursywą więc należy uważać co się wstawia w nie np.
nkrRvWF.png

niektóre emotki już nie wyglądają za dobrze. 

Życzę dobrze, mam nadzieję, że przynajmniej część moich uwag weźmiecie do serca i włożycie trochę więcej pracy w samą prezentacje jak i w sam serwer.

sygnatura.png

• 2 tygodni później...
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...