Skocz do zawartości

Polecane posty

Siema, mam pytanie czy mogę na moim koncie dostać bana w csgo za granie z kolegą cheaterem ktory dostałby bana w tym samym domu (ten sam internet na 2 komputerach). Proszę o normalną odpowiedz ponieważ nie wiem czy mam z nim grać tym bardziej że bedziemy używać samego internetu i on może w każdej chwili dostać bana.

Edytowano przez Bukow_

Raczej Tak,

Możesz otrzymać Vac grając z cheaterem który ma inne ip od Ciebie i siedzi np 600km od twojego domu a gracie razem w tym samym teamie więc odpowiedź jest jasna,

Niestety na tym polega ta gra.

Edytowano przez Dawidziuk

Nie dostaniesz bana, ew. cofną ci gry gdy kolega cheater dostanie bana. Dużo osób używa jakichś osiedlowych internetów które zazwyczaj mają 1 ip albo np. jeśli grał byś na jakimś darmowym hotspocie w galerii.

Ban jest na konto a nie ip.

Nie ma chuja, sam gram na czysto, gdzie mój brat ciska oporowo na ragebocie. Zbanowali mu z 3 konta, a mi tylko raz cofnęło grę. XD

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

• N3ST0 zmienił tytuł tematu VAC za granie z cheaterem na tym samym internecie

Vac nigdy nie banował użytkowników na IP bo bym im kasy zabrakło za każdy status prime,

jedyne co to mogliby wszystkich cheaterów co grają f2p zbanować na ip bo na serwerach społeczności się odechciewa grać.

Jak ty nawet możesz czitować jak kolega ta gra już jest dość spierdolona i wiadomo jak to działa 🙂 

giphy.gif

Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...