Skocz do zawartości

RotwormBot - bot na real z battleye – opinie

Polecane posty

Czy używał ktoś już rotwormbota? Podobno faktycznie działa, pisałem z gościem na fb i wydaje się wiarygodny. 

Pani Kasia

A czy to nie jest przykrywka pod diaxbota znowu? bo tam polecie Mass delete i sie zawineli wyciskajac duzo kasy itd

Rotwormbot to dawny Diaxbot, w momencie wprowadzenia łatki do battleye, która blokuje zaczytywanie z ekranu (black screen), bot przestał działać na Win 10, razem z niedziałającym botem poleciał mass delate (niestety odczułem to na własnej skórze). Z początkiem 2020 roku projekt Diaxa został sprzedany (podobno), chociaż ja w to nie wierze, po prostu Diax kojarzył się z mass banem i niezbyt fair podejściem do klienta i tak oto powstał Rotwormbot. "Nowy" bot zyskał funkcje przechwytywania obrazu przez OBS (co umożliwiło prace na win10), funkcje anty trap i kilka innych. Wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt, że po drugim uruchomieniu bota znowu poleciał delate i taka sama akcja jak w przypadku Diaxa, do momentu płatności kontakt na fb wyśmienity, w sprawie ustosunkowania się w sprawie bana, cisza i 0 kontaktu, na forum rotwormbota tak samo ( mój post w sprawie bana wisi już kilka dni i nikomu z moderatorów nie jest na rękę żeby go potwierdzić) Po mimo, że byłem zadowolony z funkcjonalności samego programu, to podejście do klienta i sytuacja z wykrywalnością przez battleye całkowicie dyskwalifikuje tego bota. 

fb.jpg

delate.png

Pani Kasia

Deletera na 2 konta, sytuacja identyczna jak powyżej a szkoda. Prawdopodobnie jest tylko jakoś zbieg okoliczności w którym leci delete ponieważ mam jeszcze jedno konto działa i ma się dobrze, można by pokombinować ale szkoda mi kont. Może specyficzna kolejność uruchamiania? Może jedna z funkcji powoduje bana? Ewentualnie delete lecą falami - bocilem prawie 2 tygodnie zanim cokolwiek się wydarzyło.

Tez mi skasowali 2 konta, po zakupie zadnego kontaku, nic nie odpisuje na fb i na forum nie publikują moich opinii.Zastanawiam się czy nie zalozyc im sprawy cywilnej ponieważ udostepniaja platny program który nie działa i nie ma zadnego wsparcia technicznego z ich strony do programu i po zakupie zero kontaktu.Dla mnie to czyste wyłudzenie pieniędzy.Przy zaplacie przez paypal wyswietla komunikat o przekazie darowizny na nazwisko Małgorzata Sobusiak. Jeżeli jest tu więcej osob oszukanych to można pomyslec o pozwie zbiorowym.

Pani Kasia

To prawda w sprawie kontaktu co do płatności chętni odpowiadać. Natomiast jak juz po wszystkim to pomoc tylko poprzez forum z akceptowanymi wiadomosciami przez administratora. Od momentu jak zacząłem się dopytywać o niektóre funkcje to jest jakiś smiech na sali.

W głownych opcjach napisane ze dodano nowe funkcje, natomiast jak sie dopytuje gdzie te funckje to uwaga: W płatnym skrypcie, nie wydaje mi się, że normalnie możesz ich używać.

Inne aspekty to zlewanie ze cos nie działa. Skoro nie działa to nie używaj. Pytania o dana opcje, której widze że nie ma. Sprawdz jest w tutorialu.

Nie można.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...