Skocz do zawartości

Kredyt - czy uda się otrzymać?

Polecane posty

Siemanko ! Słuchajcie potrzebuje ok. 20 tyś na remont. Aktualnie jestem po liceum i od października chce iść na studia więc mam rok przerwy od nauki.Zarabiam 2 tyś miesięcznie i mieszkam z rodzicami nie mam nikogo na utrzymaniu. Orientujecie się może czy któryś z banków dałby mi taki kredyt? Nie mam żadnych innych obciążeń ani nic z tych rzeczy.

Przy takich dochodach będziesz mieć problem, chyba że podasz gwaranta - osobę, która będzie spłacała Twój kredyt, kiedy się nie wypłacisz. Będziesz brał kredyt w normalnym banku, czy raczej te szybkie pożyczki (Vivus, Provident etc.)? I oczywiście na ile lat chcesz kredyt?

• Aive zmienił tytuł tematu Kredyt - czy uda się otrzymać?
  • 2 miesięcy później...

Nie bierz kredytu teraz, studia to duży wydatek a i raczej nie dasz rady pracować. Jesli remontujesz na własną rękę, możesz sobie stopniowo dokupywać materiały ;) Nikt Cię nie goni.

sygna.png

• 2 tygodni później...

Koledzy wyżej dobrze radzą, żadnych kredytów. Jeżeli masz zamiar w przyszłości studiować to lepiej odkładaj kasę przez ten rok. Jak już będziesz miał stałą pracę to możesz myśleć o hipotece na budowę / kupno własnego domu, na pewno jest to lepsze wyjście niż wynajmowanie od kogoś mieszkania i płacenia mu co miesiąc czynszu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...