Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska społeczność "Football Manager Polska"


machlak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy Serdecznie!

 

Polska społeczność miłośników "FOOTBALL MANAGERA"
Newsy, poradniki, talenty, osiągnięcia czy znalezienie osób do wspólnej gry online, to jest to czego możesz oczekiwać od naszej wspaniałej społeczności!

Wszelkie dyskusje związane z grą "FOOTBALL MANAGER", czy ogólnie związane ze światem piłki nożnej są na grupie dozwolone. Jesteśmy do twojej dyspozycji! Powodzenia i do zobaczenia w grze!


"OD FANÓW DLA FANÓW FOOTBALL MANAGERA"

 

Grupa Facebook: https://www.facebook.com/groups/FMPolandCommunity
Serwer Discord: https://discord.gg/beWcPqx
Polskie Forum FM: https://footballmanager.info/

67942572_2259663690806173_5395873280613679104_o.jpg

Opublikowano

Czy zainwestujecie trochę w reklamkę żeby zwiększyć ilość członków na Discord?

Jestem programistą, zaufaj mi :)

Opublikowano

To nie kwestia reklamy tylko tej sytuacji która miała miejsce kilka dni temu i przez co trzeba było ogarniać wszystko na nowo i startować od zera 😞
Ogólnie na grupie Facebook mieliśmy 620 osób a na Discord ok 150.
 

Ostatnio miał miejsce przykry incydent, ktoś włamał się na moje konta i różne profile do stron czy poczty jak Facebook, Discord, poczta, Steam i inne.

Miałem na kilku podobne hasła aczkolwiek po przejęciu mojej skrzynki pocztowej przejęcie innych kont nie było wielkim problemem. Niestety została skasowana nasza grupa, nie jestem już w kilku innych w których byłem, pousuwani znajomi, na Steam podobnie , na Discord pokasowane całe serwery itp. Można by tak jeszcze parę rzeczy wymienić, jednym słowem ogromny burdel i straty bo np. cała nasza społeczność poszła z dymem :(((

Mam swoje przemyślenia kto mógł za tym stać, aczkolwiek nie mam dowodów kto mógł za tym stać konkretnie. Odzyskałem już w 90% wszystkie konta i pozmieniałem hasła na nich na różne + dodałem gdzie można weryfikacje dwuetapową by sytuacja się już nigdy W przyszłości nie powtórzyła.

Jak uda mi się zdobyć jakieś dowody kto za tym stał , to będę działał i mogę zagwarantować że osoba która za tym stała będzie za swoje czyny odpowiadać!!!

Tak naprawdę został stracony głównie czas (na szczęście) np. na budowę naszej grupy Facebook która zajęła nam pół roku.

Z mojej strony chciałbym bardzo was wszystkich przeprosić że wogóle taka sytuacja miała miejsce (nie powinna) ale sam niestety w życiu się takiego czegoś nie spodziewałem, że coś takiego może mieć miejsce!

Mam nadzieję że większość osób która była u nas na grupie do nas wróci, bo zawsze tworzyliśmy na niej miłą atmosferę i pełen luz jeśli chodzi o community 😉

 

Tak więc mam taką nadzieję i do usłyszenia

 

Z poważaniem admin "Football Manager Polska"

Opublikowano

To przykre ale polecam się zabezpieczać, weryfikacja dwuetapowa i mocne hasła a nie coś typu: Abc1234D

Jestem programistą, zaufaj mi :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

️OGŁOSZENIE PARAFIALNE
️POLSKIE FORUM FOOTBALL MANAGERA OTWARTE

Chcemy was drodzy członkowie naszej społeczności poinformować że właśnie otworzyliśmy dla was nasze forum "Football Manager Polska", które będzie dotyczyło naszej grupy Facebook jak i serwera Discord co wszystko będzie stanowić jedną całość naszego community.

Czeka nas jeszcze sporo pracy przy nim by do końca je ogarnąć i dopieścić, aczkolwiek postanowiliśmy otworzyć je już teraz, bo być może znajdą się wśród was pasjonaci z chęcią pomocy by wspólnymi siłami ogarnąć Forum i dumnie je rozwijać dla wszystkich graczy Football Managera.

Pamiętajcie kierujemy się zasadą:
❤️❤️ "Od fanów dla fanów Football Managera" ❤️❤️

Szukamy osób do pomocy przy Forum takich jak:

- grafików (drobne prace graficzne przy Forum)
- programistów (znających silnik myBB)
- redaktorów (pisanie materiałów)
- youtuberów (nagrywających FM)
- streamerów (streamujących FM)
- moderatorów (pilnowanie porządku na Forum)

a przede wszystkim pasjonatów najlepszej gry na świecie czyli "Football Managera" którzy podejdą do tego z sercem i chęcią do stworzenia przyjaznego miejsca dla nas czyli wszystkich graczy FM 😉

Adres do Forum: https://footballmanager.info 😉😉😉

Wszystkie zainteresowane współpracą osoby na naszym Forum proszę o zarejestrowanie się na nim i kontakt do mnie, Paweł Lubczyńskilub Paweł Kędra w wiadomości prywatnej na Forum z informacją w czym możecie nam konkretnie pomóc 👊👊👊

Do zobaczenia FM-maniacy 👊👊👊

Czekamy na Was
Administracja Football Manager Polska.

101580781_2855827597856443_9028186543713419264_o.jpg

Opublikowano

90682583_2691445630961308_81841715338501

 

Polska społeczność miłośników gry "Football Manager"

Newsy, poradniki, pomoc czy przede wszystkim znalezienie osób do wspólnej gry online, to jest to, czego możesz oczekiwać od naszej społeczności!
Dodatkowo porozmawiasz u nas na wszelkie tematy związane z grą Football Manager, czy ogólnie związane ze światem piłki nożnej.

Jesteśmy do twojej dyspozycji! Powodzenia i do zobaczenia w grze!


"Grupa tworzona jest przez fanów i skierowana do fanów Football Managera"


Grupa Facebook: https://www.facebook.com/groups/FMPolandCommunity
Serwer Discord: https://discord.gg/beWcPqx
Polskie Forum FM: https://footballmanager.info/

Opublikowano

Panie i Panowie ogłaszamy nabór do naszej karierki Online.

Już niebawem wystartuje nowy sezon kariery online na modzie WSL czyli Superliga w FM20.

 

Kariera jest całkowicie na nowym save, więc zaczynamy od samego początku. Szukamy osób przede wszystkim aktywnych. Graczy, którzy chętnie usiądą z nami parę razy w tygodniu wieczorem na wspólnym kanale głosowym bądź pisemnym oraz będą z nami od godziny 19-20 rozpoczynać swoją przygodę.

Jeżeli masz przyjść tylko na pierwszą grę, a później zapomnieć to nie zgłaszaj się i oszczędź nam czasu. Wybór klubów w Superlidze to ponad 200 najlepszych zespołów z całego świata.

 

Liczba miejsc ograniczona. SERWER CHODZI SZYBKO PONIEWAŻ ZOSTAŁ STWORZONY POD WYMAGANIA KOMPUTEROWE HOSTA.

 

Chętnych zapraszam na dołączenie do serwera discord poniżej i napisanie w wątku dyskusja, że jest się zainteresowanym.

 

Czekamy na was! 😉

https://discord.gg/Jw79SHK

103462909_2868729413232928_6757236959021719597_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...