Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowo powstająca sieć serwerów szuka ekipy!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Z tej strony gr8miki -  właściciel nowo powstającej sieci serwerów.
Poszukujemy osób do rozwijania i ogólnie pojętej pomocy przy projekcie.
  
Co planujemy? 
Przewidujemy maks. 2-3 tryby główne, a z czasem będziemy skupiać się bardziej na minigrach. 
Na początek mamy w planach tryb survival z działkami i paroma urozmaiceniami oraz replikę gry ClashOfClans. 
Naszą główną zasadą, którą kierujemy się podczas tworzenia sieci, jest wprowadzanie tylko unikalnych trybów (lub mocno zmodyfikowanych).

 

Kogo dokładnie szukamy?

Głównie szukamy osób do pomocy w tworzeniu elementów rozgrywki oraz opracowywania lepszych rozwiązań stworzonych wcześniej funkcjonalności; 
również przydałby się ktoś do testowania takich funkcjonalności, dlatego chętnie przyjmiemy także taką osobę.

 

Co oferujemy?

- Praca w miłej atmosferze,
- Możliwość rozwijania swojej wiedzy związanej z procesem tworzenia dużego serwera,
- Najbardziej wykazujące się osoby mogą liczyć w przyszłości na wynagrodzenie pieniężne. 

 

Czego wymagamy?

- Jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu serwerami bądź administrowaniu nimi, 
- Wykazywania się pomysłowością i poczuciem estetyki,
- Dużej aktywności w ciągu dnia i zaangażowania w projekt,
- Nie nakładamy z góry ograniczenia wiekowego, aczkolwiek osoba musi być dojrzała.  
 


Kontakt:

- Serwer discord: https://discord.gg/pMSXcTC (należy się zarejestrować i stworzyć ticket)

- Fanpage: https://www.fb.com/mygroundpl
 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

"Najbardziej wykazujące się osoby mogą liczyć w przyszłości na wynagrodzenie pieniężne. "

 

Nie myślisz, że to będzie taki troche wyścig i zamiast dbać o dobrą atmosfere itp. to wszyscy beda scigac sie zeby zgarnac siano i beda ze soba rywalizowac? Lepiej kazdemu zaplacic po trochu 😉

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...