Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Łączenie kilku pluginów w jeden


GPDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 🙂

Czy z tych pluginów które są poniżej da się połączyć by było ich trochę mniej jeśli tak to poproszę podać jak to zrobić z góry dziękuję 🙂 SHU_1.png

SHU_3.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHU_2.png

SHU_4.png

Opublikowano

Pluginów jako tako nie połączysz razem, chyba że znajdziesz ich odpowiedniki "dwa w jednym". Ewentualnie możesz wziąć source cod, i połączyć dwa pluginy łącząc ich kody. Ale nie polecam tego rozwiązania, musiałbyś znać się na pluginach etc. A i nie wszystko by działało. Mógłbyś też komuś zlecić to zadanie, ale po co? Krótko mówiąc nie da się łatwo połączyć kilku pluginów. Lepiej to zostawić tak jak jest.

Opublikowano
Dnia 10.11.2019 o 20:37, PopePL napisał:

Pluginów jako tako nie połączysz razem, chyba że znajdziesz ich odpowiedniki "dwa w jednym". Ewentualnie możesz wziąć source cod, i połączyć dwa pluginy łącząc ich kody. Ale nie polecam tego rozwiązania, musiałbyś znać się na pluginach etc. A i nie wszystko by działało. Mógłbyś też komuś zlecić to zadanie, ale po co? Krótko mówiąc nie da się łatwo połączyć kilku pluginów. Lepiej to zostawić tak jak jest.

W sumie to samo kopiowanie, ale nie widzę sensu łączyć tych pluginow w jeden - bo po co?

Opublikowano
19 godzin temu, Zbucki napisał:

W sumie to samo kopiowanie, ale nie widzę sensu łączyć tych pluginow w jeden - bo po co?

Zacytuję

Dnia 10.11.2019 o 17:45, GPDragon napisał:

Nie wszystkie tylko te które się da i chce mieć większość kodu w kilku miejscach niż w kilkudziesięciu miejscach po trochu.

Sam nie wiem po co. Ale autor postu chce je połączyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...