Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na którym globalu zacząć grę?


ZoZolnyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, chciałbym zapytać na którym tureckim oraz niemieckim serwerze jest najwięcej osób.
Nie ukrywam, że po samych streamach tureckich/niemieckich osób widzę, że jest ogrom ludzi na każdym serwerze (nie to co na polskim :( )
Dlaczego pytam? Otóż chciałbym sobie zacząć grać w metina, lecz nie na polskim globalu

  • Aive zmienił(a) tytuł na Na którym globalu zacząć grę?
Opublikowano
10 godzin temu, ZoZolnyPL napisał:

Hejka, chciałbym zapytać na którym tureckim oraz niemieckim serwerze jest najwięcej osób.
Nie ukrywam, że po samych streamach tureckich/niemieckich osób widzę, że jest ogrom ludzi na każdym serwerze (nie to co na polskim 😞 )
Dlaczego pytam? Otóż chciałbym sobie zacząć grać w metina, lecz nie na polskim globalu

Turkey/Germany byle nie PL

 

 

sygna.png

Opublikowano
14 godzin temu, Michios napisał:

Turkey/Germany byle nie PL

a na którym serwerze polecasz grać? gdzie jest najwięcej graczy i najlepszy rynek?

21 godzin temu, TheThunder napisał:

Turecki IMHO

a na którym serwerze polecasz grać? gdzie jest najwięcej graczy i najlepszy rynek?

Opublikowano

Turecki bo sam znam paru turków i u nich w kraju dużo nowych osób zaczyna grać widać np. po frekwencji na forum m2bob i ich oficjalnym. Mysle ze bardziej różnorodna gra by była bo byli by weterani i nowi gracze 

xD

Opublikowano
23 minuty temu, TheThunder napisał:

Turecki bo sam znam paru turków i u nich w kraju dużo nowych osób zaczyna grać widać np. po frekwencji na forum m2bob i ich oficjalnym. Mysle ze bardziej różnorodna gra by była bo byli by weterani i nowi gracze 

No to raczej postanowione na którym globalu.
A teraz pozostaje wybór "serwera" bo z tego co widzę mają ich aż 12

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...