Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam!

Chciałbym zainwestować w minecraft nie wiedzieć czemu 🙂 Jakiś sentyment  mam do tej gry. Jestem 23 letni mogę się chyba nazwać "młodym biznesmenem" Posiadam kilka działalności, a także zainwestowałem w dwa projekt internetowych gier. O działalnościach niezbyt będę się rozpisywał, aczkolwiek projekt gier przynoszą powoli korzyści. Jestem w stanie zainwestować w serwer minecraft więc wszystkich zainteresowanych proszę najpierw o kontakt poprzez wiadomość prywatną mpc forum. Oczywiście musisz spełnić następujące wymagania:

-  Mieć pomysł na serwer bez pomysłu nie piszcie ponieważ nie ma sensu tracić ani mojego czasu ani waszego 

- Pomysłu musi być interesując dla mnie jak i również dla graczy minecraft

- Autorski pomysł bez ściągania od innych serwerów ich AUTORSKICH POMYSŁÓW

- Najlepiej gdybyś był pełnoletni ponieważ... Później dowiesz się dlaczego 🙂

- Posiadanie odpowiedniego zespołu gotowego do realizacji wyznaczonych celów.

- Miło byłoby gdybyś miał/mieliście już jakiekolwiek doświadczenie

Proszę nie pisać komentarzy z kontaktem tylko minimalnie się wysilić i napisać prywatną wiadomość. Wszystkie tego typu komentarze będą prze zemnie ignorowane! 

Edytowano przez InwestorGier
Sprostowanie do ludzi aby nie pisali zbędnych komentarzy

Pani Kasia

Pani Kasia

Ogłaszając się w taki sposób jako sponsor to nie trafisz to ludzi wartych uwagi, a dzieciarni z gotowcami po przeróbce - takie serwery nawet nie zarabiają na siebie, a co tu mówić o jakimś zysku. Też mi nie pasuje, że od początku zatajasz wiele informacji, zamiast jako osoba wiarygodna grać w otwarte karty, przedstawiając wszystko do zaoferowania. Nie polecam już po pierwszym wrażeniu. 🙂

Pytanie ile jesteś w stanie zainwestować? Najlepiej dogadać się z jakimś sporym YouTuberem, ty wykładasz kase, on jest właścicielem i promuje. Wtedy masz największe szanse na zarobek małymi kosztami :)

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...