Skocz do zawartości

Jak zrobić extra serwer minecrafta?

Polecane posty

Na początku, tego poradnika informuje że wszelkie pytania zamieszczajcie poniżej w komentarzach postaram się na nie odpowiedzieć 🙂

Jest to poradnik mój pierwszy o tematyce minecrafta dam ci kilka cennych rad jak stworzyć wspaniały serwer to co lecimy 😄

Zacznijmy, od tego aby na twoim serwerze grało wiele graczy musisz posiadać autorskie pluginy nie wszystkie choć fajnie by było, wiadomo nie musi być autorskiego pluginu na logowanie 😄 Jak chcecie autorskie pluginy śmiało możecie pisać tutaj: [email protected] napiszcie na co chcecie plugin oni go napiszą i wam wyślą za free ^^

Nie będe tutaj  wszystkiego opisywał w punktach napisze co zrobić aby na serwerze grało duuużo graczy:

1. Autorskie Pluginy (chociaż część)

2. Doświadczona administracja (psst. nie bierz gówniarzy :D)

3. Serwer TeamSpeak3 serwera, niedługo pojawi się poradnik z konfiguracji więc spokojnie.

4.  Domena serwera z (.pl/.com/.org/.net/itd) polecam zakupić tutaj: nazwa.pl (poradnik konfiguracji niedlugo!)

5. Ładne przejrzyste logo serwera 🙂 (logo serwera zrób sam! :D) 

Ciąg, dalszy nastąpi hehe.

Pani Kasia

To jest poradnik? xD

Na KidModa to jeszcze posty podobno.. 

21 minut temu, VIPEQ PLUS napisał:

(psst. nie bierz gówniarzy :D)

No nie wiem, czy to dobry pomysł tak to ujmować.

Poradnik nie powinien powstać, gdyż,

kiedy jakiś nowy typ wejdzie w sprawy związane z serwerami minecraft i popatrzy na Twój poradnik, zrobi coś, co nawet nie przypomina serwer minecraft, ludzie tam nie będą grać i będzie myślał, że zrobił coś dobrze, bo ktoś tak napisał.

Coś takiego, jak poradnik na stworzenie własnego, "ekstra" serwera przychodzi z czasem, kiedy zajmujesz się tym, co lubisz przez długi czas.

1. Serwer z gotowymi pluginami nie jest taki zły... Wszystko zależy od pomysłu.

2. psst.

3. Dlaczego serwer TeamSpeak 3/5? Przecież jest tyle możliwości... Może mógłbyś uzasadnić i na wstępie napiszę Ci, że nie potrzebujemy Twojego poradnika. (Jeżeli miałby wyglądać podobnie)

4. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego polecasz dostawce, który życzy sobie po roku za odnowienie 123 zł (Netto, nie Brutto), gdy masz np. OVH? (com - 39,99 PLN netto / pl - 44.99zł netto)

Dodatkowo po co masz tworzyć poradnik dotyczący kliknięcia 2 opcji (rekord srv) i wpisania adresu serwera wraz z portem?

5. Dzięki za radę, nie wiedziałem o tym.

Edytowano przez Vosly

Pani Kasia

42 minuty temu, Vosly napisał:

1. Serwer z gotowymi pluginami nie jest taki zły... Wszystko zależy od pomysłu.

2. psst.

3. Dlaczego serwer TeamSpeak 3/5? Przecież jest tyle możliwości... Może mógłbyś uzasadnić i na wstępie napiszę Ci, że nie potrzebujemy Twojego poradnika. (Jeżeli miałby wyglądać podobnie)

4. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego polecasz dostawce, który życzy sobie po roku za odnowienie 123 zł (Netto nie Brutto), gdy masz np. OVH? (com - 39,99 PLN netto / pl - 44.99zł netto)

Dodatkowo po co masz tworzyć poradnik dotyczący kliknięcia 2 opcji (rekord srv) i wpisania adresu serwera wraz z portem?

5. Dzięki za radę, nie wiedziałem o tym.

Drogi użytkowniku, jeśli coś ci nie pasuje proszę nie czytać tego wpisu.

38 minut temu, ZwykłyK napisał:

47 minut temu, Vosly napisał:

39 minut temu, VIPEQ PLUS napisał:

Drogi użytkowniku, jeśli coś ci nie pasuje proszę nie czytać tego wpisu.

Jako-tako napisałeś na forum, więc nie wiem o co Ci chodzi. Boli krytyka za wypisane brednie? (Bardzo mi przykro, że trafiłeś na kogoś kto chociaż trochę wie o minecraft/domenach)

Proponuję z takim podejściem utworzyć bloga z wyłączonymi komentarzami, wtedy nikt Cie nie wyśmieje. (albo nic nie pisać, co byłoby najlepszym wyborem)

Edytowano przez Vosly

Pani Kasia

Dnia 24.10.2019 o 15:31, VIPEQ PLUS napisał:

3. Serwer TeamSpeak3 serwera, niedługo pojawi się poradnik z konfiguracji więc spokojnie.

Mamy 2019 rok od czego jest bezpłatny Discord? A co do dostawcy domeny to istnieją tańsi dostawcy na rynku. 

xwL7SRA.png

Użyłeś dużo fajnych kolorków do napisania tego poradnika no ale niestety nadal nie wiem jak stworzyć "super wspaniały serwer" ;c

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...