Skocz do zawartości

Przyjmuję zlecenia na sygnatury

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Hejo,

jakby tak wyszło, że mam mnóstwo wolnego czasu, więc mogę porobić sygnatury.
Korzyści obustronne - Wy będziecie mieli sygnę (co z nią zrobicie średnio mnie interesuje), ja uzupełnię swój folder z pracami, bo nie ukrywam, rozleniwiłam się ostatnio. 

W ewentualnych zleceniach proszę, abyście podali wymiary, tematykę i napis + jakieś szczególne wymagania. 

Jakieś przykładowe prace poniżej, w miarę możliwości będę aktualizować

uUAzMe.png

etEfRP.png

vX41Ud.png

Edytowano przez Intelektualnie

Pani Kasia

5 minut temu, ILui napisał:

Śliczna sygnaturka, a potrafisz robić z gifem? 

Dziękuję. Tak, tylko potrzebuję jakby troszkę więcej czasu, bo praca z gifami bywa upierdliwa... 😞 

Pani Kasia

Wymiary: 600x250

Tematyka: sygnatura, anime coś na wzór tego 20-05-14_07-30-07-1381-68.png?v=1.1

Napis: ILui(a pod nazwą cytat) "Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą".

Edytowano przez ILui

wbna1XY.png

21 minut temu, ILui napisał:

Tematyka: sygnatura, anime coś na wzór tego 20-05-14_07-30-07-1381-68.png?v=1.1

Okejki, spróbuję dzisiaj zacząć, ale nic nie obiecuję - dodałam przed chwilą w temacie jeszcze przykładową sygnę-gif wykonaną przeze mnie, możesz sobie zerknąć na jakiej zasadzie je robię😅

22 godziny temu, ILui napisał:

Tematyka: sygnatura, anime

0e1712e52b012.gif

4dae769cb61e3.gif

Proooszę bardzo, jak coś zmienić/poprawić/może całkowicie coś innego miałaś na myśli, to wal śmiało. 😚

Pani Kasia

1 godzinę temu, Intelektualnie napisał:

0e1712e52b012.gif

4dae769cb61e3.gif

Proooszę bardzo, jak coś zmienić/poprawić/może całkowicie coś innego miałaś na myśli, to wal śmiało. 😚

Jest świetna!!! Dziękuję bardzo! ❤️

wbna1XY.png

Cześć. Jeśli oprócz zdolności graficznych, posiadasz talent do wyciągania z mózgu ludzi tego czego chcą, to chętnie przyjąłbym od Ciebie jakąś sygnaturę. Tematyka dość rozległa, bo dotyczy japońskich wojowników, więc masz szerokie pole do popisu. Kolorystycznie niech w choć minimalny sposób współgra z moim obecnym avatarem (niekoniecznie musi być różowa). Fajnie jak by gdzieś pojawił się napis "Rayzer" i tekst "it always rains hardest on those who deserve the sun". Wymiary nie są istotne. Z góry dziękuję!

Jak by udało Ci się w jakiś artystyczny sposób przedstawić postać Su Qi-Er z filmu True Legend (np. z tej sceny), to byłoby supi, ale jeśli masz lepszą wizję to oki. Ewentualnie jeśli udałoby się gdzieś tam zmieścić jakieś smoczka albo w ogóle dać go na pierwszy plan zamiast wojownika i byłoby to według Ciebie lepsze, to śmiało. 🙄

17 godzin temu, Rayzer. napisał:

Cześć. Jeśli oprócz zdolności graficznych, posiadasz talent do wyciągania z mózgu ludzi tego czego chcą, to chętnie przyjąłbym od Ciebie jakąś sygnaturę. Tematyka dość rozległa, bo dotyczy japońskich wojowników, więc masz szerokie pole do popisu. Kolorystycznie niech w choć minimalny sposób współgra z moim obecnym avatarem (niekoniecznie musi być różowa). Fajnie jak by gdzieś pojawił się napis "Rayzer" i tekst "it always rains hardest on those who deserve the sun". Wymiary nie są istotne. Z góry dziękuję!

Jak by udało Ci się w jakiś artystyczny sposób przedstawić postać Su Qi-Er z filmu True Legend (np. z tej sceny), to byłoby supi, ale jeśli masz lepszą wizję to oki. Ewentualnie jeśli udałoby się gdzieś tam zmieścić jakieś smoczka albo w ogóle dać go na pierwszy plan zamiast wojownika i byłoby to według Ciebie lepsze, to śmiało. 🙄

Cześć, w porządku. Zlecenie przyjmuję, postaram się na dniach coś podrzucić i będziemy myśleć, czy zostaje, czy poprawić :D

Witam mam prośbę, czy mógłbyś mi zrobić baner i ikonę na twitch? nie mam jakiś skomplikowanych wymagań byle by był nick szafa10 tematyka to gry ;p z góry dziękuję

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...