Skocz do zawartości

Jak zablokować /sethome dla każdego prócz właściciela działki?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Jak zablokować w pluginie Preciousstones komende /sethome na działkach? (Ogólnie - jaka kolwiek komende - ale mi chodzi tylko o /sethome)
PS: chciałbym żeby na działce tylko właściciel (no i ewentualnie może być gracz dodany do działki) miał/mieli dostep do /sethome

Edytowano przez vertek123

Pani Kasia

Nie wiem czy jest taka opcja w tym pluginie, ale za małą cenę możesz zlecić komuś edycje wtyczki pod swoje wymagania, nie jest to jakoś zbyt skomplikowane

6 godzin temu, Zbucki napisał:

Nie wiem czy jest taka opcja w tym pluginie, ale za małą cenę możesz zlecić komuś edycje wtyczki pod swoje wymagania, nie jest to jakoś zbyt skomplikowane

Nie będę płacić za jedną małą rzecz... Ja poszukuję TYLKO blokady na działkach /sethome bo paru ludzi utrudnia innym grę robiąc sethome'y na ich działkach i ich zabijając. Wszystko inne mam zrobione niemal perfekcyjnie jak nie perfekcyjnie.

Pani Kasia

Jeśli chcesz zablokować to nie dodawaj permissi do rangi i gotowe a jak nie masz permissi to zablokuj w essentials na białą listę.

Jeśli pomogłem!!

Nie zapomnij zostawić plusika i serduszka.

Pamiętaj o zamknięciu tematu który jest rozwiązany.

Wpisz: "Temat do zamknięcia."

46 minut temu, RybekPL napisał:

Jeśli chcesz zablokować to nie dodawaj permissi do rangi i gotowe a jak nie masz permissi to zablokuj w essentials na białą listę.

Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Nie chcę odbierać uprawnienia do /sethome tylko ZABLOKOWAĆ dla ludzi na działce (nie wliczając właściciela) (ewentualnie fajnie by było jak by też nie wliczało ludzi dodanych do działki ale to nie musi być) (Plugin: Preciousstones)

Pani Kasia

NIE .. omg ... tak trudno przeczytać co jest w temacie? ... Szukam konkretnie tego, nie obejścia które zmieniło by grę na moim serwerze...

Dnia 19.11.2019 o 19:45, vertek123 napisał:

NIE .. omg ... tak trudno przeczytać co jest w temacie? ... Szukam konkretnie tego, nie obejścia które zmieniło by grę na moim serwerze...

Użyj /ps blacklistcommand sethome lub /sethome

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

9 godzin temu, dawidex335 napisał:

Użyj /ps blacklistcommand sethome lub /sethome

@dawidex335

W koncu w miare sensowna odpowiedz - niestety jednak chodzi mi o domyslna blokade na /sethome po stworzeniu dzialki. Nie zbyt chcialo by mi sie sprawdzac kazda nowa dzialke czy ma ktos to ustawione, a wolalbym zeby to bylo bez mozliwosci edytowania graczy (poza tym i tak nie maja uprawnien, wiec dobrze jest) 

23 godziny temu, vertek123 napisał:

@dawidex335

W koncu w miare sensowna odpowiedz - niestety jednak chodzi mi o domyslna blokade na /sethome po stworzeniu dzialki. Nie zbyt chcialo by mi sie sprawdzac kazda nowa dzialke czy ma ktos to ustawione, a wolalbym zeby to bylo bez mozliwosci edytowania graczy (poza tym i tak nie maja uprawnien, wiec dobrze jest) 

A to nie działa tak, że komenda zostaje dodana do czarnej listy i na każdej działce zablokowana? 

Pani Kasia

@dawidex335
EDIT: dobra, zrozumiałem - zobaczę ale chyba nie - bo już jakiejś (chyba tej) komendy używałem i nic z tego nie wyszło bo tylko na jednej blokowało.

@dawidex335
Raczej nie działa ale propo komend - znalazłem komendę /ps enableall FLAGA 
Nie wiem dwóch rzeczy - jak zrobić tutaj flagę dot. blokady komend (blocked-cmds: ...) i nie wiem czy to dotyczy też nowych działek 
Problemem dla mnie jest zrobić tą flagę bo ona ma tam inne komendy po przecinku czy spacji itp. i nie działa coś ;/

Dnia 7.12.2019 o 12:18, vertek123 napisał:

@dawidex335
Raczej nie działa ale propo komend - znalazłem komendę /ps enableall FLAGA 
Nie wiem dwóch rzeczy - jak zrobić tutaj flagę dot. blokady komend (blocked-cmds: ...) i nie wiem czy to dotyczy też nowych działek 
Problemem dla mnie jest zrobić tą flagę bo ona ma tam inne komendy po przecinku czy spacji itp. i nie działa coś ;/

/rg flag REGION blocked-cmds /home, /spawn, /tpa itd...

@dawidex335
Chyba nie uważałeś o czym pisaliśmy 😛
Chodziło mi o komendę /ps enableall FLAGA, a nie o ogólne tworzenie flag.
/ps enableall blocked-cmds /home - czy jakoś tak ale nie wiem jak to wpisać a nie chcę experymentować ponieważ już zbyt dużo jest do stracenia 

1 godzinę temu, vertek123 napisał:

@dawidex335
Chyba nie uważałeś o czym pisaliśmy 😛
Chodziło mi o komendę /ps enableall FLAGA, a nie o ogólne tworzenie flag.
/ps enableall blocked-cmds /home - czy jakoś tak ale nie wiem jak to wpisać a nie chcę experymentować ponieważ już zbyt dużo jest do stracenia 

Myslalem, że tego używa się tak samo jak flagi, lecz nie wiesz, jak ją ustawić. Enableall - wyłączy każdemu. 

@dawidex335
Wróć do samych początków tematu - właśnie o to mi chodzi - żeby zablokować /sethome 😛

Dnia 9.12.2019 o 18:49, vertek123 napisał:

@dawidex335
Wróć do samych początków tematu - właśnie o to mi chodzi - żeby zablokować /sethome 😛

W takim razie nie da się, chyba, że byś napisał skrypt.

współgrający z pluginem PreciousStones?! To taki skrypt się w ogóle da zrobić ;/ Nie mam pojęcia jak miałby wyglądać taki skrypt.

Temat do zamknięcia, udało mi się to zrobić!

Rozwiązanie:
W configu dodajecie 2 linijki:
  command-blacklisting: true
  command-blacklist:
  - sethome

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...