Skocz do zawartości

Poszukuję czegokolwiek - Nesantia

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

8 godzin temu, Winter. napisał:

może hacki jakieś działają, ale za to twoje konta już nie xd

Jakoś słabo ci idzie banowanie XD

Co do hacka to mh od cyca działa, a dmg to trochę ciężko idzie z tym, ale działa

Edytowano przez ILui

wbna1XY.png

7 godzin temu, ILui napisał:

Jakoś słabo ci idzie banowanie XD

Co do hacka to mh od cyca działa, a dmg to trochę ciężko idzie z tym, ale działa

Skoro tak słabo mi idzie i wiesz jak co działa to musiałaś być odpalona to ty też jesteś zablokowana.

1 godzinę temu, Winter. napisał:

Skoro tak słabo mi idzie i wiesz jak co działa to musiałaś być odpalona to ty też jesteś zablokowana.

O nie, ja żartowałam poza Dac bana za coś co napisałam, a nie masz dowodów to trochę lipa 😂

wbna1XY.png

Pani Kasia

1 minutę temu, ILui napisał:

O nie, ja żartowałam poza Dac bana za coś co napisałam, a nie masz dowodów to trochę lipa 😂

4. Administracja nie musi posiadać dowodu.

7. Administracja nie musi przedstawiać dowodów jeśli gracz zostanie zbanowany.

6 minut temu, Winter. napisał:

4. Administracja nie musi posiadać dowodu.

7. Administracja nie musi przedstawiać dowodów jeśli gracz zostanie zbanowany.

I jaki ma to sens? Bo nie rozumiem, strzeliles mi bana za coś co napisałam dla beki. A pisząc regulamin tak, żeby był pod ciebie jest bez sensu. Żenada, myślałam, że masz trochę więcej dystansu i już w sumie nie dziwie się takiej liczbie graczy skoro za napisanie czegoś jest blokada, a tego nie sprawdziłeś czy używałam. To tak samo jakbym dała komuś blokadę na forum, bo ktoś coś napisał dla śmiechu. Więc?

wbna1XY.png

2 minuty temu, ILui napisał:

I jaki ma to sens? Bo nie rozumiem, strzeliles mi bana za coś co napisałam dla beki. A pisząc regulamin tak, żeby był pod ciebie jest bez sensu. Żenada, myślałam, że masz trochę więcej dystansu i już w sumie nie dziwie się takiej liczbie graczy skoro za napisanie czegoś jest blokada, a tego nie sprawdziłeś czy używałam. To tak samo jakbym dała komuś blokadę na forum, bo ktoś coś napisał dla śmiechu. Więc?

Podczas tworzenia konta akceptujesz regulamin więc nie wiem w czym problem. I pamiętaj ten kto ma odpalonego mh kilka funkcji ma takich co widać w podstawowych logach także żenada to jest wgl używanie hacków na serwerze easy/4fun.

2 minuty temu, Winter. napisał:

Podczas tworzenia konta akceptujesz regulamin więc nie wiem w czym problem. I pamiętaj ten kto ma odpalonego mh kilka funkcji ma takich co widać w podstawowych logach także żenada to jest wgl używanie hacków na serwerze easy/4fun.

To proszę o przedstawienie tych logów, jeżeli masz to pokaż i daję spokój. :)

wbna1XY.png

Pani Kasia

To niezły serwer, kiedy zamykacie?

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

19 minut temu, ILui napisał:

To proszę o przedstawienie tych logów, jeżeli masz to pokaż i daję spokój. 🙂

z chęcia bym dał gdyby nie fakt, że logi się same czyszczą po kilku h żeby nie obciążać maszyny.

17 minut temu, peter1234 napisał:

To niezły serwer, kiedy zamykacie?

w piątek po maturach

9 minut temu, Winter. napisał:

z chęcia bym dał gdyby nie fakt, że logi się same czyszczą po kilku h żeby nie obciążać maszyny.

w piątek po maturach

Czyli lecisz na wyczucie i sugerujesz się moim żartem tutaj. Więc nie możesz zbanowac mnie za coś czego nie zrobiłam. Zważając na to, ze napisałeś że masz w logach po czym, że po paru h się czyści, a moj żart napisałam godzine temu, a na serwerze byłam w niedzielę, więc no sam sobie przeczysz.

wbna1XY.png

Czyli lecisz na wyczucie i sugerujesz się moim żartem tutaj. Więc nie możesz zbanowac mnie za coś czego nie zrobiłam. Zważając na to, ze napisałeś że masz w logach po czym, że po paru h się czyści, a moj żart napisałam godzine temu, a na serwerze byłam w niedzielę, więc no sam sobie przeczysz.

czyli jak ktoś leciał na bocie kilka dni temu to już nie mogę kogoś zbanować kilka dni po, bo ktoś był zalogowany kilka dni temu? xD

1 minutę temu, Winter. napisał:

czyli jak ktoś leciał na bocie kilka dni temu to już nie mogę kogoś zbanować kilka dni po, bo ktoś był zalogowany kilka dni temu? xD

Powinieneś mieć dowody, a w niedzielę byl turniej i byłam na jako obserwator/ogladajacy więc no nie gadaj głupot

wbna1XY.png

Powinieneś mieć dowody, a w niedzielę byl turniej i byłam na jako obserwator/ogladajacy więc no nie gadaj głupot

a potem jeszcze byłaś na zuo 🙂 zresztą to nie temat dyskusyjny o zbanowanych kontach żebym miał się komuś tłumaczyć dlaczego tak jest, a nie inaczej. Sama wiesz na czym leciałaś, a próbujesz z kogoś głupka zrobić.

1 minutę temu, Winter. napisał:

a potem jeszcze byłaś na zuo 🙂 zresztą to nie temat dyskusyjny o zbanowanych kontach żebym miał się komuś tłumaczyć dlaczego tak jest, a nie inaczej. Sama wiesz na czym leciałaś, a próbujesz z kogoś głupka zrobić.

Było zuo i powiedz, że na nim coś używałam xd dmg mialam maly więc nie wiem o czym ty do mnie teraz piszesz. Ta lecialam bo raz w grze dla smiechu zapytalam czy mogę odpalić i tutaj też dla śmiechu. Naucz trochę się dystansu, jeżeli będziesz się sugerował tym co ktoś napiszę to daleko nie zajdzie. Serwer jest w porządku i gra się fajnie, ale jeżeli lubisz rozdawać bany bo ktoś coś napisze na innym forum coś dla śmiechu to daleko nie zajdziesz, a tracisz na tym graczy.

wbna1XY.png

Nie wydaje mi się, żeby to był temat na taką dyskusję. O tym, za co ktoś konkretny dostał bana i czy słusznego, porozmawiajcie sobie na PW albo na forum serwera, ale nie w wątku, w którym rozchodzi się o poszukiwanie cheatów.

13 godzin temu, Winter. napisał:

XDDDDDDD Tobie się kłania czytanie ze zrozumieniem. To że wie co działa nie znaczy, że musiala to używać, mogła to po prostu widzieć u innych twoich graczy. Tak pilnujesz tak masz i nie możesz jej zbanowac za to bo napisała, że slabo banujesz. Zenadix na maksa...

ILui ignorancja tego pana powala, daj sobie spokoj :)

robie z nudow juz 3 postac i na tym chyba zakoncze...zmykam stad

nawet nie stac go na halloween, zenada

serwer latwy ale nuuudny

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

27 minut temu, 0LA napisał:

ILui ignorancja tego pana powala, daj sobie spokoj 🙂

robie z nudow juz 3 postac i na tym chyba zakoncze...zmykam stad

nawet nie stac go na halloween, zenada

serwer latwy ale nuuudny

tak to jest jak się nie czyta dokładnie kiedy ma być event halloween ( wystarczy wejść na prezentacje serwera i przeczytać najnowszy post )

Prosiłbym o zbędnego nie komentowania wpisów w moją stronę, bo pani wie za co dobrze dostała bana i nawet podałem jej specjalnie przyczynę dlaczego co zwykle tego nie robię.

tak to jest jak się nie czyta dokładnie kiedy ma być event halloween ( wystarczy wejść na prezentacje serwera i przeczytać najnowszy post )

Prosiłbym o zbędnego nie komentowania wpisów w moją stronę, bo pani wie za co dobrze dostała bana i nawet podałem jej specjalnie przyczynę dlaczego co zwykle tego nie robię.

pewnie masz racje, nie czytam dokladnie, albo jestem slepa ale nie widze zadnego nowego postu, oprocz tych, w ktorych sie klocicie 😞

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

24 minuty temu, 0LA napisał:

pewnie masz racje, nie czytam dokladnie, albo jestem slepa ale nie widze zadnego nowego postu, oprocz tych, w ktorych sie klocicie 😞

Napiszę ostatni post, bo wyjasnilam już to z winterem, powiedzmy ze prywatnie. Po długich dyskusjach okazało się, że blokadę którą nadał była słuszna, bo powiedział dokładnie za co to było, szkoda ze wcześniej tego @Winter. nie okresliles, może byśmy unikneli tej całej dyskusji na mpc pod tematami. Proszę nie spamcie juz pod tym tematem...

Edytowano przez ILui

wbna1XY.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...