Skocz do zawartości

Acapulco-Bot - jak skompilować?

Polecane posty

Pani Kasia

1. Pobierasz repozytorium.

2. Wypakowujesz pobrane archiwum 

3. Pobierasz Visual Studio Community (darmowe) instalujesz pakiety do C#

4. Uruchamiasz solucje projektu (2x klikasz w plik .sln) i czekasz na całkowite załadowanie projektu (moze to chwile potrwać, a także wyskoczyć kilka okien i pytań jeżeli projekt był tworzony na innej wersji kompilatora niż ty pobrałeś.)

5. Klikasz Uruchom na górze w pasku Visual Studio

6. Czekasz na skompilowanie i uruchomienie projektu. Testujesz i działa.

Nie musisz ponownie kompilować bota, wystarczy że przejdziesz do katalogu gdzie wypakowałeś archiwum. W folderze Debug będzie plik .exe który chyba wiesz jak uruchomić.

Pani Kasia

Acapulco bot ma keyloggera!!! Wiem bo ukradli mi z konta 320m !! Koles wysłał sobie złoto na multi konto na świat pandora, nie polecam 😞 Oby znalazł sie jakiś miłosierny pan ktory usunie to świństwo 😞 a poza tym bot wydaje mi sie ze ma jakies błedy, nie loguje sie spowrotem po przerwach technicznych, nie sell przedmiotów WYBAWCO UJAWNIJ SIĘ!

Edytowano przez zajecrap

@zajecrap

1. Skąd pobierałeś bota ? Był to skompilowany projekt z gita który podał autor ? Czy od "kogoś" ?

2. Jaką masz pewność że to przez użycie bota. Mogłeś mieć słabe hasło i/lub hasło którego używałeś na innej słabej stronie i wyciekło (np. morele)

wyskakuje mi jakiś błąd: Visual studio nie może zacząć procesu debugowania ponieważ brakuje elementu docelowego

Pani Kasia

Dnia 6.11.2019 o 21:04, Reveres napisał:

@zajecrap

1. Skąd pobierałeś bota ? Był to skompilowany projekt z gita który podał autor ? Czy od "kogoś" ?

2. Jaką masz pewność że to przez użycie bota. Mogłeś mieć słabe hasło i/lub hasło którego używałeś na innej słabej stronie i wyciekło (np. morele)

Pobrałem złożonego już bota, dokładnie to z Githuba :/

Mordo naprawiłbyś aby bot logał po przerwach technicznych? :/

@zajecrap 1. no to jak jesteś takim leniem to nie dziwie sie że ci ukradli konto... Pobierać darmowego bota, licząc że nie ma jakiegoś syfu. Ten bot z gita jest czysty, na tyle na ile go przeglądałem, wszystkie req. idą tylko do margonem.pl

2. Nie, nie bawie sie w margonem

Mordeczko bot jest od rivendella czy jak on ma tam, zgineło mi siano z konta tylko dlatego bo używałem tego bota na apke,hasło bylo mocne, czyli cos jest 😕

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...