Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę sponsorem nowego serwera MC, poszukuję budowniczych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

po długiej przerwie, chciałbym powrócić do tematu MC. Zostanę sponsorem serwera, oraz jego głównym technikiem. W dodatku przygotuje materiały marketingowe, stworzę portal, forum, sklep oraz social-media, które będą wykorzystywane do reklamowania sieci. Jednak aby to wszystko osiągnąć, potrzebuje budowniczych na serwer. Ekipę czteroosobową, która ma duszę artysty. Niestety, ja budować nie potrafię, dlatego szukam magików.

 

Moja oferta:

  1. Przygotowanie strony WWW (portal, forum, sklep),
  2. Przygotowanie całego środowiska w social-mediach,
  3. Przygotowanie pluginów, ewentualnych skryptów
  4. Sponsorowanie serwera gry jak i hostu WWW, wraz z domenami
  5. Po rozwinięciu serwera 25% od sprzedaży miesięcznej z sklepu dla poszukiwanego zespołu

 

Moje oczekiwania

  1. Zaangażowanie, pomysłowość oraz determinacja,
  2. Dyspozycyjność - spotkania raz w tygodniu skype z analizą postępów
  3. Dusza artysty ?

 

Krótko mówiąc, potrzebuje budowniczych. Proszę przesyłać swoje portfolio na [email protected] wraz z imieniem oraz numerem kontaktowym. Zadzwonię do wybranych osób i omówimy szczegóły.

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Zostanę sponsorem nowego serwera MC, poszukuję budowniczych
Opublikowano

Hej twoje ogłoszenie mnie zaciekawiło 

Więc postanowiłem do cb napisać 

Czy nie chciał byś zostać sponsorem serwera myground.pl jestem jednym z twórców tego serwera i niestety wydaliśmy bardzo dużo pieniędzy poszukujemy sponsora na opłacenie serwera lub kupna jakiś pluginów 

Jeśli jesteś chętny proszę o kontakt 

Na discordzie gregorgrand#9482

Opublikowano
7 godzin temu, gregorgrand napisał:

Hej twoje ogłoszenie mnie zaciekawiło 

Więc postanowiłem do cb napisać 

Czy nie chciał byś zostać sponsorem serwera myground.pl jestem jednym z twórców tego serwera i niestety wydaliśmy bardzo dużo pieniędzy poszukujemy sponsora na opłacenie serwera lub kupna jakiś pluginów 

Jeśli jesteś chętny proszę o kontakt 

Na discordzie gregorgrand#9482

Witaj,

 

niestety planuje coś bardzo dużego. Mam pomysł, plan oraz spory bagaż doświadczeń z MC. Poszukuje budowniczych, który zbudują ten serwer zgodnie z wytycznymi i będą mieli z tego zysk.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 16.11.2019 o 18:35, MiłoszRozwadow napisał:

ogłaszasz się jako sponsor a nie stać Cie na opłacenie ekipy budowlanej? 

Odpowiadasz na temat i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

 

Ogłaszam się jako sponsor - serwera który tworzę z zespołem. Sponsoruje cały projekt. Poszukuje jednak budowniczych, którym także zapłacę za pracę. Szukam bardziej osób, do stałej współpracy niż tylko na zlecenie.

Opublikowano
9 godzin temu, KAMIKADZEKKS napisał:

Odpowiadasz na temat i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

 

Ogłaszam się jako sponsor - serwera który tworzę z zespołem. Sponsoruje cały projekt. Poszukuje jednak budowniczych, którym także zapłacę za pracę. Szukam bardziej osób, do stałej współpracy niż tylko na zlecenie.

i oferujesz % zysków (XD) jak serwer się ''rozwinie'' czyli zapewne nigdy.

Opublikowano
1 minutę temu, MiłoszRozwadow napisał:

i oferujesz % zysków (XD) jak serwer się ''rozwinie'' czyli zapewne nigdy.

Indywidualnie podchodzę do osób, którzy rozmawiali ze mną prywatnie. To "oferta". Nie deklaracja. W zależności co potrafisz i jaki efekt uzyskasz - zostajesz wynagrodzony. Drugim modelem jest model przedstawiony w ofercie %. 

 

Najlepiej oceniać książkę po okładce 🙂

Opublikowano
1 minutę temu, KAMIKADZEKKS napisał:

Indywidualnie podchodzę do osób, którzy rozmawiali ze mną prywatnie. To "oferta". Nie deklaracja. W zależności co potrafisz i jaki efekt uzyskasz - zostajesz wynagrodzony. Drugim modelem jest model przedstawiony w ofercie %. 

 

Najlepiej oceniać książkę po okładce 🙂

większość budowniczych mało obchodzi co tam sobie ''sponsorujesz'' (czyli te pliki/serwer i tak dalej), po prostu chcą pieniadzę za zrobioną pracę i nie obchodzi ich czy serwer nawet wypali xD jeżeli oczywiście mówimy o profesjonalnej ekipie.

+ to jest ''prezentacja'', więc po czym mam ją ocenić? XD

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...