Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujemy sponsora do poważnego projektu!


tks

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

Witam

 

Już na samym wstępie chciałbym powiedzieć o co chodzi. 

Tak jak w tytule tematu poszukujemy osoby, która byłaby zainteresowana zasponsorować projekt serwera metin2.

 

Jeżeli chodzi o sam projekt :

 

Z przyjacielem chcielibyśmy postawić serwer na dłuższy okres, w planach jest "POSTAWIENIE POLSKIEGO RUBINUM ( JAK KTO WOLI SPOLSZCZONEGO RUBINUM)"

 nic odgrzanego, systemy są robione autorsko, wszystko jest robione z naszej ręki

nie idziemy na łatwizne, robimy porządnie i podchodzimy do wszystkiego z profesjonalizmem, humoru u nas również nie brakuje.

Plan na serwer, oraz prowadzenie jest bardzo duży, z doświadczenia mamy dużo pomysłów, oraz wiele innych rzeczy,

żeby jak najbardziej uprzyjemnić rozgrywkę, oraz rywalizacje na naszych serwerach.

Jesteśmy przykładem dla ludzi którzy chcą zainwestować pieniądze w coś porządnego, będziemy

w stanie to udowodnić, podczas rozmowy z osobą zainteresowaną sponsoringiem.

 

Zapewne wiele osób będzie pisało "Ojezu rubinum było to zamknęli, tak ale nie chcemy kopiować czegoś 1 do 1, stawiamy serwer podobny do rubinum, ze względu na to, że był najbardziej prosperujący na runku international, grało tam strasznie dużo osób szczególnia na reworku"

 

Jeżeli chodzi o kontakt zapraszam do skłdania komentarzy, oraz zostawiania prywatnych wiadomości.

 

Ekipa?

W ekipie jestem tylko ja, oraz mój przyjaciel (główny technik), oraz dwóch przyjacieli na stanowisku "Admina", jesteśmy pełnoletni każdy posiada powyżej 20 lat.

Jeżeli chodzi o pytanie dlaczego nie więcej osób do pracy, dlaczego nie mamy żadnych ludzi od innych funkcji?


Ponieważ doskonale dajemy sobie radę sami, nie potrzebujemy dodatkowych par rąk do pracy, jeżeli byłaby taka potrzeba na pewno będziemy się zgłaszać na odpowiednich forach.

 

Także zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane, oraz pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...