Skocz do zawartości

Rekrutacja do gildii ekipa

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

�𝐑𝐄𝐊𝐑𝐔𝐓𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐃𝐎 𝐆𝐈𝐋𝐃𝐈𝐈 𝗘𝗞𝗜𝗣

🙌─── [ ωʏᴍᴀɢᴀɴɪᴀ ] ───🙌

⚜️ 🎙 Mikrofon 

⚜️ ⌨ Klawiatura

⚜️ 🖱 Myszka

⚜️ 🖥 Monitor

⚜️ 💻 Komputer / Laptop

⚜️ 🔥 Premka

⚜️ 📆 Dobra aktywność 

⚜️ ⚔️ Ogar PVP

⚜️ 🙌 Dwie ręce

⚜️ 🆔 Dołączenie do grupki na messie

⚜️ 📆 +15

⚜️ 🤷 Dystans do siebie

⚜️ 🌎 Chęć gry z gildią

⚜️ 😂 Poczucie humoru

⚜️ 🕛 Czas na gre

🙌────────────────🙌

🛡️─── [ ɪɴғᴏʀᴍᴀᴄᴊᴇ ] ───🛡️

🛡️ Gildia została zalożona w czasie trwania edycji ❤️

Lecz ze względu na małą liczbę członków w gildii oraz zbliżający się czas włączenia tnt nadszedł czas na rekrutację. 

Jako gildia staramy się współpracować ze sobą i pomimo małej ilości osób w gildii, klepy na liczne gildie idą sprawnie 😛

Oprócz klocków gramy także w inny gierki (Liga Legend, Karabiny). Lubi sobie pograć na nóżki ponieważ w 2020 każdy Maciej lat 7 potrafi użyć macra i wyjść sobie slajmikiem z foski. 

Ogólnie fajnie było by gdybyś miał dwie ręce już niekoniecznie sprawne. KabelOdProdiza i tak nadrobi twój minusowy ranking. Pozdławiam 

💣─── [ ʟɪᴅᴇʀóωᴋᴀ ] ───💣

👨 [z] 𝗞𝗔𝗕𝗘𝗟𝗢𝗗𝗣𝗥𝗢𝗗𝗜𝗭𝗔 👨

👨 [ᴠʟ] 𝘄𝗮𝗹𝘂𝘀__ 👨

👨‍👨‍👦‍👦─── [ ғᴜᴢᴊᴇ ] ───👨‍👨‍👦‍👦

👨‍👨‍👦‍👦 Jesteśmy chętni na fuzje, szczegóły: Wszyscy z gildii dołączają do nas jedna osoba ma rangę. Pozdławiam

TS3: NeoSpeak.pl
Kanał gildii EKIP
(DODAJEMY NA CC MISIAKI)
NIE POLECAM MILE WIDZIANE

ekip.jpng.png

Edytowano przez OlazP0rnOla69

Pani Kasia

45 minut temu, Ekrahb napisał:

Aha, typek sobie pokazał 5 osób na tsie z czego jedna to bot. Pozdrawiam

Jest to poprostu dla uwagi :). Aby coś było. Pozdrawiam

Pani Kasia

Dobra:

1. 2,3,4 i 5 punkt jest bezsensowny i niepotrzebny (każdy głupi wie, że aby grać w Minecraft na PC i na lapku, trzeba mieć monitor, myszkę i klawiaturę)
  2. punkt 6 jest mini utrudnieniem, ponieważ nie każdy ma MC Premium (nie każdego stać lub po prostu niektórzy uważają, że jest to zbędne)
  3. Punkt 9 też lekko bezużyteczny i nic nie wnoszący (LOGICZNE że trzeba mieć dwie ręce do sprawnego grania w MC)
  4. Punkt 10 może być, ale bym zmienił na messengerze jak już (bo są osoby, które nie wiedzą, jak niektórzy mówią na ten komunikator i będą kojarzyć z biomem z MC)
  5. Punkt 11: nie oszukujmy się, duża część to niestety osoby młodsze, więc ja bym zmienił na 14+ (z wyjątkami 13, jeśli ktoś jest ogarnięty i nie stwarza patologii)
  6. Punkt 15: tutaj się zastanówcie i nie oczekujcie, że ktoś od pn-czw będzie długo siedział, bo jak wiecie jest szkoła, więc ja bym zaznaczył, że na weekendzie troszkę więcej

Ogólnie dobrze to wygląda, po za kilkoma podpunktami, które wymieniłem. Brakuje mi takich pytań jak poprzednie gildie (sprawdzanie pod kątem oszusta), inne umiejętności (bo może są jakieś tam Maćki z macrem, ale nie każdy to ogarnia i lepiej sprawdzić).

Życzę powodzenia 🙂

2 godziny temu, Danki_USSR napisał:

Dobra:

1. 2,3,4 i 5 punkt jest bezsensowny i niepotrzebny (każdy głupi wie, że aby grać w Minecraft na PC i na lapku, trzeba mieć monitor, myszkę i klawiaturę)
  2. punkt 6 jest mini utrudnieniem, ponieważ nie każdy ma MC Premium (nie każdego stać lub po prostu niektórzy uważają, że jest to zbędne)
  3. Punkt 9 też lekko bezużyteczny i nic nie wnoszący (LOGICZNE że trzeba mieć dwie ręce do sprawnego grania w MC)
  4. Punkt 10 może być, ale bym zmienił na messengerze jak już (bo są osoby, które nie wiedzą, jak niektórzy mówią na ten komunikator i będą kojarzyć z biomem z MC)
  5. Punkt 11: nie oszukujmy się, duża część to niestety osoby młodsze, więc ja bym zmienił na 14+ (z wyjątkami 13, jeśli ktoś jest ogarnięty i nie stwarza patologii)
  6. Punkt 15: tutaj się zastanówcie i nie oczekujcie, że ktoś od pn-czw będzie długo siedział, bo jak wiecie jest szkoła, więc ja bym zaznaczył, że na weekendzie troszkę więcej

Ogólnie dobrze to wygląda, po za kilkoma podpunktami, które wymieniłem. Brakuje mi takich pytań jak poprzednie gildie (sprawdzanie pod kątem oszusta), inne umiejętności (bo może są jakieś tam Maćki z macrem, ale nie każdy to ogarnia i lepiej sprawdzić).

Życzę powodzenia 🙂

Jeśli chodzi o oszustów, tutaj znajdują się same wymagania pytania o takie rzeczy są na tsie. Jeśli chodzi o premium niestety wymagamy ze względu na wycieki które mogą być i aby nie było problemów. Oraz konto premium nie może być altem za 1 ziko. Co do komputera/laptopa itp wymienione zostało to na potrzeby grupech minecraft na facebooku ponieważ naptokałem się z kidem który pisze zbędny komentarz, że ma mikrofon lecz nie posiada komputera ani laptopa... Wiek aż tak nie gra roli jest on podany opcionalnie przyjmujemy także młodszych graczy jeśli są pozytywnie zakręceni i nie wstydzą się odezwać 🙂

7 minut temu, OlazP0rnOla69 napisał:

Jeśli chodzi o oszustów, tutaj znajdują się same wymagania pytania o takie rzeczy są na tsie. Jeśli chodzi o premium niestety wymagamy ze względu na wycieki które mogą być i aby nie było problemów. Oraz konto premium nie może być altem za 1 ziko. Co do komputera/laptopa itp wymienione zostało to na potrzeby grupech minecraft na facebooku ponieważ naptokałem się z kidem który pisze zbędny komentarz, że ma mikrofon lecz nie posiada komputera ani laptopa... Wiek aż tak nie gra roli jest on podany opcionalnie przyjmujemy także młodszych graczy jeśli są pozytywnie zakręceni i nie wstydzą się odezwać 🙂

Ok, ale jeśli taki ,,oszust" zobaczy, że nie ma pytań typu poprzednie gildie, to chętnie przyjdzie i tylko zmarnuje wasz czas, a jak się wstawi takie pytanie, to zniechęci część oszustów i ograniczy zmarnowany czas do minimum.

Pani Kasia

7 godzin temu, Danki_USSR napisał:

Ok, ale jeśli taki ,,oszust" zobaczy, że nie ma pytań typu poprzednie gildie, to chętnie przyjdzie i tylko zmarnuje wasz czas, a jak się wstawi takie pytanie, to zniechęci część oszustów i ograniczy zmarnowany czas do minimum.

Dzięki za opinie lecz narazie zostanie to co jest dopóki nie dostaniemy graficzki. Nie uważam , że jest to marnowanie czasu a nowe doświadczenie mamy 2020 i mamy nadzieję, że mało oszustów będzię 😄 chociaż czytająć niektóre wypowiedzi Maćków lat 8 na FB to się płakać chce :D. Ale szanuję i zapraszam Cię nie tylko w klocki sobie gramy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...