Skocz do zawartości

MFBOT - najlepsze ustawienia?

Polecane posty

Witam, szukam najlepszych możliwych ustawień, jakby to wytłumaczyć, od momentu założenia danego konta, do niewchodzenia na konta przez kilka następnych miesięcy. Przeglądałem forum, niestety znalazłem jakieś ustawienia do bota z 2012r także dużo się pozmieniało od tego czasu, twórcy dodali masę nowych ustawień. Jeżeli chodzi o rzeczy typowo pod daną klasę typu jakie statystyki mają być ulepszane to już lata mi takie coś, mogę to sam zrobić, z góry dzięki.

post-1403164-0-73516200-1494665974.png

Pani Kasia

Ustawienia mfbota sa indywidualne od kazdej postaci. Najlepiej samemu dobierac sobie co jakis czas ustawienia mfbota, jak cos masz mozliwosc wgrania polskiego tlumaczenia oraz w ustawieniach postaci wlaczenie ustawien dodatkowych, z tym tez polecam sie zapoznac.

12 godzin temu, TheKrabik napisał:

Ustawienia mfbota sa indywidualne od kazdej postaci. Najlepiej samemu dobierac sobie co jakis czas ustawienia mfbota, jak cos masz mozliwosc wgrania polskiego tlumaczenia oraz w ustawieniach postaci wlaczenie ustawien dodatkowych, z tym tez polecam sie zapoznac.

Skoro tak radzisz, okej. Jednak mam kilka pytań, posiadając 30 kont, możliwość wydobywania jak i "dodawania klejnotów" do przedmiotów jest w tym momencie bezsensowna. Co z tego jak Ci wydobędzie kryształ, niby jest opcja że ma sprzedawać wybrane a inne zostawiać (opcja ta i tak nie działa), będą tylko zalegać w ekwipunku bo automatycznie do jakiegoś przedmiotu Ci ich nie włoży. Druga rzecz ustawiając multum ustawień w których że tak powiem dana postać nastawiona jest na wydawanie dużej ilości golda na różne rzeczy takie jak twierdza, statystyki, powiedzmy automatyczne ulepszanie trenera/skarbca w gildi, kupowanie eliksirów, lepszego ekwipunku jeżeli takowy w sklepach jest, czy to wszystko nie będzie się w jakiś sposób gryzło ze sobą? Chodzi mi o to że np. cały gold będzie automatycznie szedł na inne cele przez co np. nie będzie ulepszał statystyk. I chyba ostatnia sprawa, jeżeli już mamy dobry ekwipunek nawet z kryształami, powiedzmy miecz daje normalnie 20 siły, z kryształem 100 i taki miecz mi wymieni na teoretycznie lepszy wg. bota, bo wymienił mi z siłą 25, atrybut od kryształu nie ma znaczenia jakby.

post-1403164-0-73516200-1494665974.png

Pani Kasia

Próbowałem takie coś osiągnąć, ale ciągle coś blokowało i straszny spam w logu bota, zacinał się.

Polecam nie używać opcji z rozdawaniem statystyk, sprzedawaniem itemków - najlepiej robić to samemu w wolnej chwili. Sam tak robię co dwa, trzy dni z poziomu apki na telefon, a bot chodzi non stop na raspberry ;d

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...