Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, mam pytanie czy idzie sprawdzić kto mi zabrał obserwację na Instagramie? Najlepiej bez instalowania żadnych programów. 😉

Pani Kasia

Instagram nie udostępnia możliwości sprawdzenia, kto przestał Cię obserwować. Możesz więc albo poszukać wśród obserwujących brakującej osoby, co łatwe raczej nie będzie, albo mimo wszystko zainstalować jakąś aplikację. Miej jednak na uwadze, że aplikacja nie potrafi działać wstecz i nie pokaże Ci, kto Cię przestał obserwować przed jej zainstalowaniem. Większość z nich ma natomiast zakładkę z osobami, które Ty obserwujesz bez wzajemności, więc jeśli to była taka osoba, to może w ten sposób ją znajdziesz.

Tak jak @Aive napisała, nie ma takiej możliwości, a program ukazujący to też wątpię żeby był. Chyba, że robiliscie wymianke obs za obs to możesz taką osobę też łatwo znaleźć.

szczerbatek.gif

Pani Kasia

8 godzin temu, Aive napisał:

Instagram nie udostępnia możliwości sprawdzenia, kto przestał Cię obserwować. Możesz więc albo poszukać wśród obserwujących brakującej osoby, co łatwe raczej nie będzie, albo mimo wszystko zainstalować jakąś aplikację. Miej jednak na uwadze, że aplikacja nie potrafi działać wstecz i nie pokaże Ci, kto Cię przestał obserwować przed jej zainstalowaniem. Większość z nich ma natomiast zakładkę z osobami, które Ty obserwujesz bez wzajemności, więc jeśli to była taka osoba, to może w ten sposób ją znajdziesz.

Polecasz jakąś apke?

2 godziny temu, Aive napisał:

Korzystałam kiedyś z Followers Track for Instagram! i nie narzekałam - z tym, że aplikacja jest dostępna na iOS, nie wiem jak z Androidem. 🙂

Okej dzięki wielkie za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...