Skocz do zawartości

Szukam osoby zajmującej się kodem

Polecane posty

Witam.

OFERTĘ KIERUJE W WIĘKSZOŚCI DO WETERANÓW TEMATU. Jako iż sam zajmowałem się Metinem przez 3+ lat cenne sobie wiedzę i odpowiednie podejście do tematu.

Poszukuję do teamu jednej ogarniętej osoby która zajmie się stabilnością serwera i generalnie wszystkim od strony kodu. (source, questy, python)

Jako iż ostatnia osoba z którą współpracowałem wyje.. mnie na sporą ilość kaski tym razem wszystkie karty trzymam przy sobie.

Dlatego proszę nie liczyć że od razu dostaniecie dostęp do wszystkiego.. tamtą osobę znałem 6 lat a wyszło jak wyszło także...

Nie musisz nic robić na serwerze, ustawiać handlarzy czy innego gówna. Oczekuję od Ciebie że zajmiesz się w pełni kodem i tylko kodem.

Ja osobiście robię wszystkie mapki, efekty, modele.. i buduję całą rozgrywkę.

Mam rozpisaną dokumentacje serwerowa, wiem dokładne co i jak ma wyglądać i dlaczego tak ma to wyglądać.

Do tematu podchodzę poważnie, jak do każdego biznesu. Także bez głupich ofert i marnowania mojego czasu.

Dla odpowiedniego kandydata jest już gotowa umowa współpracy wystarczy się ustawić twarzą w twarz pogadać i podpisać. 

Kontakt:

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...