Skocz do zawartości

Problem z kamerą w minecraft

Polecane posty

Pierwsze problemy zaczęły się pojawiać jakieś 2 miesiące temu. Polegały na tym, że czasami podczas ruchów myszką kamera się nie zatrzymywała i powoli jechała dalej. Próbowałem to rozwiązać, ale nie mogłem znaleźć żadnego sposobu. Teraz dzieje się coś takiego. Wygląda to jakbym miał lagi, ale jednak (jak widać na filmie ) podczas chodzenia nie poruszając kamerą jest nawet 100fps i więcej. Jeśli ktoś ma pomysł, proszę o pomoc. I nie, nie jest to wina czułości. Myszka wszędzie poza Minecraftem działa bez zarzutów. Specyfikacja mojego komputera:

Procesor - Intel Core i5-8250U

Karta graficzna - GeForce MX150 + zintegrowana

Pamieć RAM - Łącznie 8 GB, do Minecraft przypisane 3 GB

Sam problem widać w 0:41 tego filmu

Video : 

I zapomniałem dodać, że ten problem mam tylko na 1.7

Edytowano przez gacek1123

• sk8erace1 zmienił tytuł tematu Problem z kamerą w minecraft

Kiedyś też miałem taki problem, tylko że na mniejsza skalę. Chodzi tutaj o lwjgl, na wersji 1.7.10 był z tym problem. Kurde, tak dawno to było że nie pamiętam dokładnie co zrobiłem żeby to naprawić. Spróbuj ściągnąć wersję lwjgl 2.9.1 i podmień ją z tą co masz w folderze minecraft>libraries>org>lwjgl.

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"

Dnia 24.08.2019 o 01:13, Evoken napisał:

Kiedyś też miałem taki problem, tylko że na mniejsza skalę. Chodzi tutaj o lwjgl, na wersji 1.7.10 był z tym problem. Kurde, tak dawno to było że nie pamiętam dokładnie co zrobiłem żeby to naprawić. Spróbuj ściągnąć wersję lwjgl 2.9.1 i podmień ją z tą co masz w folderze minecraft>libraries>org>lwjgl.

To niestety nie wiele zmieniło, ale ostatecznie problem rozwiązałem. Ze względu że system mam 64-bitowy, taką też pobrałem Jave. Jednak gdy pobrałem 32 bitową, nagle zaczęło działać bez zarzutu. Zrobiłem to w sumie przez przypadek, bo szukałem starszej wersji Javy, siódmej bądź ósmej. Nie mam pojęcia jakim cudem to zadziałało, ale ważne że mogę już grać ?

W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...