Skocz do zawartości

EA Access - pozostały czas a ważność abonamentu

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam. Wykupiłem abonament ea access na ps4 na rok .Po pobraniu gier z ea access wchodzę w informacje o grze i pisze że pozostały czas to 27 dni. O co tu w ogóle chodzi. Abonament mam na rok a gra będzie działać miesiąc?Tak samo jest przy innych grach.

DSCF0399.JPG

Edytowano przez arni1000

Pani Kasia

Nie wiem, u mnie jest tak samo. Też mam wykupiony abo na rok. W przypadku Fify i UFC 3 u mnie jest niby 26 dni, a NHL, którego pobrałem dziś w nocy pokazuje 29 dni.

Zgodnie z tym co jest napisane w FAQ na oficjalnej stronie EA Access, to w gry możesz grać przez cały czas do póki masz wykupiony abonament, tylko te wersje próbne posiadają ograniczenie do 10h grania. Także póki co nie ma czym się przejmować, odczekać i ewentualnie martwić się później i składać reklamacje... choć wątpię, że będzie trzeba ?

Cytat

Pytanie 04

Jak długo można grać w gry z EA Access?

Przez cały okres ważności abonamentu! W każdą pozycję z naszej olbrzymiej kolekcji możesz grać, ile tylko dusza zapragnie, kiedy tylko zechcesz i tak długo, jak długo masz aktywny abonament. Dodatkowo gry nie są z kolekcji usuwane (poza wyjątkowymi przypadkami, takimi jak wyłączanie serwerów danej gry), więc możesz mieć pewność, że będą dostępne zawsze, kiedy najdzie Cię ochota, by w nie zagrać.

https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/faq#q4

819531478353821175209.gif

Upłynął czas i pojawiła się kłódka przy grze... ale spoczko, póki masz wykupiony abo, to wystarczy wejść ponownie do sklepu i kliknąć pobierz. Gra naturalnie się nie pobiera gdyż mamy ją na konsoli, ale znika kłódka. Także pewnie co miesiąc trzeba będzie wykonać taką operację. Trochę bez sensu.... mogło by działać, to na zasadzie Plusa i przydzielić z automatu ważność gry do końca jego ważności.

819531478353821175209.gif

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...