Skocz do zawartości

Sponsorowany hosting dla Twojego serwera

Polecane posty

FragBites LOGO Fb.png

Cześć! Masz fajny pomysł na serwer minecraft i chciałbyś go zrealizować, ale nie masz pieniędzy na maszyne?
My, czyli najlepszy hosting serwerow gier multiplayer - Fragbites.pl wychodzimy do Państwa z inicjatywa!
Dolaczajac z swoim projektem serwera minecraft do naszego hostingu zyskujesz wiecej niz Ci sie wydaje!

Oferujemy wielofunkcyjny panel do zarządzania serwerem, dostep do ftp oraz itemshop z ktorego az 60% zysków trafia do Ciebie!

Jedynym wymogiem jest posiadanie wlasnej domeny, umiejetnosci i wystartowania z serwerem do 2 miesiecy!

Dolacz do nas juz dzis i napisz aplikacje o otrzymanie wlasnego serwera Minecraft!!!

Napisz już teraz:
| Wiadomość prywtną tutaj na MPCforum. https://www.mpcforum.pl/messenger/compose/?to=857155
| DISCORD: https://discord.gg/3N2RKTW

Pozdrawiamy, zespół FragBites.pl!

• WiiZarD zmienił tytuł tematu Sponsorowany hosting dla Twojego serwera
  • 1 miesiąc później...
9 minut temu, WiiZarD napisał:

@MiłoszRozwadow Posiadamy też serwery linux, lecz tylko dla sponsorowanych wysoko postawionych projektów. Wasz w tym przypadku nas nie przekonał. 

nie nie nie xD wasz technik czy tam moderator mowil inaczej, byliscie zainteresowani my rowniez ale nie umiecie/nie chcecie postawic linuxa, nie macei go na zadnej z waszych maszyn.

1 minutę temu, MiłoszRozwadow napisał:

nie nie nie xD wasz technik czy tam moderator mowil inaczej, byliscie zainteresowani my rowniez ale nie umiecie/nie chcecie postawic linuxa, nie macei go na zadnej z waszych maszyn.

Tak byliśmy zainteresowani, ale to ja przekazałem zeby nie kontynuować romzowy, gdyż po prostu nie dowierzaliśmy waszemu projektowi, nie umiemy? ? a co to jest zainstalować system linux na maszynie dedykowanej i oddać ją w wasze ręcę, proszę nas nie poniżać ? a dlaczego nasze praktycznie wszystkie maszyny są na windowsie? bo ludzie wolą zdalne pulpity łącząć się przez RDP, niż linuxa. 

20 minut temu, WiiZarD napisał:

Tak byliśmy zainteresowani, ale to ja przekazałem zeby nie kontynuować romzowy, gdyż po prostu nie dowierzaliśmy waszemu projektowi, nie umiemy? ? a co to jest zainstalować system linux na maszynie dedykowanej i oddać ją w wasze ręcę, proszę nas nie poniżać ? a dlaczego nasze praktycznie wszystkie maszyny są na windowsie? bo ludzie wolą zdalne pulpity łącząć się przez RDP, niż linuxa. 

juz pomijajac fakt profesjonalnego zachowania z waszej strony nie odpisujac na dalsze wiadomosci, kiedy nie jestescie juz zainteresowani, wasz technik czy tam ktos troche inaczej to wyjasnij.

• 1 miesiąc później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...