Skocz do zawartości

Dwa różne pady do PC

Polecane posty

Witam, mam szybkie pytanie. Da się podłączyć dwa różne pady do PC i grać np w fifę, czy muszą być dwa takie same pady? Z tego co wiem da się podłączyć jednocześnie dwa pady, oraz da się też podłączyć pada od PS4, który wykrywany jest jako pad od Xboxa, ale czy mogę podłączyć jednego pada od PS4, a drugiego od Xboxa One i będzie to działać, czy będą jakieś problemy? Chodzi mi konkretniej o bezprzewodowe podłączenie, ale na kablu też ujdzie.

Pani Kasia

Podłącz i sprawdź sobie sam. Zwykle w grze powinna być możliwość wybory pada dla gracza , czy są takie same czy inne nie ma znaczenia, ważne by obydwa pady były wykrywane i działały. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Nie mogę podłączyć, bo dopiero zamierzam kupić te pady ? Zamówiłem jednego pada od xboxa i chciałem zamówić drugiego od ps4, co by na przyszłość, gdy kupię same konsole mieć dodatkowe pady do obydwu. Jeśli jednak to nie zadziała to nie będę kupował drugiego pada. Tak samo nie kupię drugiego pada od xboxa, bo jak kupię konsolę z padem to 3 pady nie będą mi potrzebne. Jakbym miał oba pady to był nie pytał.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...