Skocz do zawartości

Niewykrywalny ExpBot Samia s2 & s1

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, jako, że szukałem jakiegoś prostego bota do farmienia yang na Samii s2 i go nie znalazłem postanowiłem sam coś napisać i w dodatku podzielić się z Wami (jak zawsze) ?

Bot powinien również działać na samii s1 (nie sprawdzałem)

Przedstawiam mojego SpotBot'a. 

Download:

https://www.mediafire.com/file/hwzrlor6i7n02w8/Bot.rar/file

Skan:

https://www.virustotal.com/gui/file/235b112279c1705f5e61720b9986328d66236403b94b761ee2bb5337fb9ce39b/detection

Krótki opis:

Bot przede wszystkim jest niewykrywalny. Działa na zasadzie emulowania klawiatury, więc nikt Wam nie udowodni, że akurat przy komputerze Was nie ma. Ale.. Jeśli GM napisze i nie doczeka się odpowiedzi.. Właśnie. Nad tym jeszcze pracuję. Wyrywanie GM na pewno niebawem się pojawi. Zostaniesz o tym poinformowany, ponieważ po decyzji, że go udostępnię napisałem funkcję, która sprawdza wersję pliku z tą, która jest u mnie na serwerze. (Testy u znajomych wykazały, że niektóre antywirusy wykrywają ją jako wirus niestety.. Ale na szczęście tak ma większość cheatów do metina)

Instrukcja:

1. Wypakuj plik z archiwum do głównego folderu z grą.

1a. Najbezpieczniej wyłączyć antywirusa i dodać plik Bot.exe do zaufanych.

2. Uruchom go i postępuj wg instrukcji. (sam uruchomi clienta gry)

3. Zaloguj się na postać w kliencie gry.

4. na 3 ustaw pelerynki i włącz autopoty w EQ.

5. Do szybkiego buffa potami (F6) włóż potrzebne mikstury - bot sam je uruchomi.

6, Zajmij spot i uruchom bota przyciskiem "Tak"

Bot zacznie sam farmić na spocie yangi. Tadam ?

7. Żeby go zatrzymać użyj klawisza 'pause break' na klawiaturze.

8. Dla łatwiejszego dostępu można na pulpicie zrobić skrót do pliku bot.exe

Do zrobienia:

1. Informacja z alarmem o pojawieniu się GM'a.

2. Rozbudowa funkcji bota.

Dziękuję za uwagę. Bot jest prosty - prawda - ale w takim razie czemu nikt go wcześniej nie zrobił? ?

Edytowano przez Vibray

0RMbv6e.png

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Pani Kasia

Pierd*lona scamerska kur*o, dziwnym trafem dzien po używaniu bota wszystkie konta stoją puste, NIKT nie miał danych do moich kont, nikt nie zna moich haseł bo nigdzie indziej nie miałem takiego. Nie pobierajcie, nie wrzucajcie do folderu z grą gdzie w plikach tesktowych są zapisane dane. Świetny plan pajacu, scamuj dalej. 

@edit: jak ktoś się na tym zna, to sprawdzcie co jest w tym pliczku i jakie dane przesyła z komputera, na którym się znajduje ^^ jeśli autor zedytuje post i wstawi inną wstawkę pliku  bądź usunie temat to mam w bezpiecznym miejscu pobraną aktualną wersję.

@edit2: o, wstawka już nawet nie działa gdyż mediafire ją zablokowało XDD czemu takie borowiki żyją na naszej planecie i zużywają nasze powietrze..

Edytowano przez lov3e

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...