Skocz do zawartości

Przerabianie clienta dla blackD proxy Ramonia.pl

Polecane posty

Witam. Chcę przerobić oryginalnego clienta lub uruchomic blacdproxy na custom cliencie na OTS Ramonia.pl. Sprawdziłem, że w kliencie Ramonii jest RSA key, więc odrzuciłem opcję, że jest postawiony na cliencie tibii 7.6, bo jak sprawdziłem w klientach poniżej 7.72 rsa keya jeszcze nie było. Tak, więc przyjąłem opcję, że ots jest na kliencie 7.72 i w tym kliencie zmieniłem RSA keya na ten, który jest w kliencie Ramonii. I tu pierwsze pytanie. Czy wie ktoś jak można sprawdzić wersję custom klienta Tibii lub wie ktoś na 100% na jakiej wersji stoi Ramonia? IP udało mi się zdobyć wpisując ping ramonia.pl w CMD, a port jest podany na otsliście (chociaż tutaj jak wpiszę netstat w cmd to pokazuje port 7072 dla tego połączenia, a na otsliście mają wpisane 7101 - sprawdziłem dla obu. Nie można się połączyć) Więc jeśli ktoś by chciał pomóc to proszę o odpowiedz na powyższe pytania i ewentualnie jakieś wskazówki co jeszcze mógłbym zrobić aby połączyć się z otsem Ramonia.pl z oryginalnego tibijskiego clienta lub jak uruchomić blackD Proxy na ich cliencie(wiele opcji z neta próbowałem, ciężka sprawa). Szukam też info jak można zmienić class klienta
EDIT: 
- ich client jest na 100% postawiony na 7.72

Edytowano przez TibiarzOTS

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...