Skocz do zawartości

Wybrać minecraft java czy minecraft windows 10?

Polecane posty

Wybrać minecraft java czy minecraft windows 10 ? 

Posiadam minecraft pe ( na telefonie ) i chciałbym móc grać na połączonych platformach np. na serwerach.

Pani Kasia

Tam samo polecam wersje java, wieksza spolecznosc oraz mozliwosc dodawania modyfikacji.

unknown (2) (1).png

Pani Kasia

@sk8erace1 i @TheKrabik nie wprowadzajcie w blad, pytanie jest o połączone platformy

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

1 godzinę temu, TheKrabik napisał:

No to moze opowiedz cos o tych laczonych platformach.

Dużą zaletą wersji Minecraft: Windows 10 Edition jest możliwość toczenia rozgrywki w sieciowym trybie multiplayer w towarzystwie czterech innych graczy, którzy na co dzień tworzą świat wMinecraft: Pocket Edition, Minecraft: Xbox 360 / One Edition, a w najbliższej przyszłości Minecraft: Switch Edition.

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Pani Kasia

Minecraft PE i Windows 10 version edition to jesto samo czyli możesz grać na telefonie i komputerze na tym samym serverze 

A java jest to oddzielana gra ( pierwsza która wyszła) i nie można grać z graczami PE i win10  

Widziałem kiedyś jak pisali że jak kupi się minecraft java to dostanie się minecraft windows 10 za darmo czy to prawda ?

Nie jestem pewien czy dalej tak jest, ale jako posiadasz java edition na stronie mojangu odebralem swoj klucz do wersji gry windows 10

unknown (2) (1).png

Gracze, którzy kupili Minecraft: Java Edition przed 19 października 2018 r., Mogą pobrać Minecraft na Windows 10 za darmo, odwiedzając swoje konto Mojang. Zaloguj się na account.mojang.com, a pod nagłówkiem „Moje gry” znajdziesz przycisk do odebrania kodu podarunkowego. Jeśli kupiłeś Minecraft: Java Edition po 19 października 2018 r., Przycisk nie będzie dostępny, więc jeśli nie masz pewności, kiedy kupiłeś Minecraft: Java Edition, to dobry sposób na sprawdzenie. Naciśnięcie przycisku spowoduje wygenerowanie tokena i odesłanie do strony wykorzystania Microsoft.

Z strony mojangu

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...