Skocz do zawartości

Czy da się usunąć Vaca?

Polecane posty

Czy blokada Vac zawsze jest prawidłowa ? Dostałam Vaca mimo iż nie oszukiwałam w cs go. Jak mogę uargumentować to do Valve ? Czy wogóle są jakieś szanse ? Konto 1600h oraz ekwipunek warty ponad 500 zł.

Pani Kasia

Nic nie zrobisz, jeśli dostałeś bana za cheaty to ich program wykrył u Ciebie jakiś kod uznany za wspomagacz. Za overwatcha też nic raczej nie zrobisz bo demk'a ogląda spora liczba osób i pomyłka raczej w gre nie wchodzi

Baliśmy się ognia, a teraz - boimy się siebie
Baliśmy się Boga, a teraz - nie boimy się piekieł

Pani Kasia

2 godziny temu, Victoriaa" napisał:

To troszkę słabo ? mimo wszystko będę próbować coś zrobić bo mi bardzo zależy ?

na 99,99% zignorują twoją wiadomość. Chyba, że jesteś pro playerem/proplayerką na skalę światową.

Edytowano przez sezonowygrajek

Baliśmy się ognia, a teraz - boimy się siebie
Baliśmy się Boga, a teraz - nie boimy się piekieł

Jeśli ban poleciał przez VACNet szanse są zerowe - analiza kilku/kilkunastu meczy przez VACNet i zapewne oflagowanie konta dużo wcześniej - jak się cheatuje to można przestać w każdej chwili, ale VACa można wyłapać długo po tym. Support czasem sprawdza wiadomości nt. Vac banów, ale tylko jeśli są to solidnie napisane wiadomości z jakimiś dowodami, które są w stanie coś zmienić, bo teksty "nie cheatowałem" dostają codziennie pewnie po kilka tysięcy. Jeśli ktoś inny ma połączone konto z tym samym numerem telefonu co Twoje to dostałaś bana za to, że na innym koncie cheatowano - szansa na unban w takim przypadku jest nierealna.

Co do banów z OW - Gracze, którzy oglądają OW tylko "pchają" takie demko dalej - czyli do analizy przez VACNet, wtedy system sprawdza kilkanaście meczy podejrzanego i na podstawie zebranych danych nakłada bany. VACNet jest praktycznie nieomylny ze względu na swoją budowę - im więcej meczy przeanalizuje tym większa jest jego skuteczność.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...