Skocz do zawartości

[Alt:V][RP] Vibe Role Play


Polecane posty

 

vrp_normal_moreneon.png

 

Vibe Role Play, to projekt działający na podstawie najnowszej odsłony serii GTA, czyli GTA V. Korzystamy z klienta gry alt:V Multiplayer. Poniższy tekst jest drugim tematem informacyjnym na naszym forum. Projekt jeszcze nie wystartował, jednak start ten zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy do lektury. 

 

xCMysGM.png


Rozpoczniemy od przedstawienia panelu logowania, wszak będzie to pierwsza rzecz, którą ujrzycie przy wchodzeniu na serwer gry. Projektując wygląd całego interfejsu graficznego postawiliśmy na minimalizm, co zobaczycie na krótkich filmikach oraz zrzutach ekranu w całym temacie. Jesteśmy pewni, że spodoba Wam się całokształt tego, co przygotowaliśmy.

 

cedALAc.png

mUr9WeQ.png


Drugim systemem, który dzisiaj przedstawimy będzie kreator postaci. Będzie on bardzo rozbudowany - gracz będzie mógł wykorzystać każdy możliwy parametr zmiany cech zewnętrznych postaci. Dodatkowo postaraliśmy się o to, aby korzystanie ze wszystkich funkcji było jak najbardziej intuicyjne. Warto wspomnieć, że każda część garderoby, która zostanie wybrana przez gracza będzie mogła być zdejmowana lub zakładana. Jeśli gracz uzna, że chce ściągnąć koszulkę swojej postaci, to wystarczy, że przestanie używać danego przedmiotu w ekwipunku.

 

u6uVjEw.png

xKYkQB0.png


Zamawianie przedmiotów to jedna z kluczowych rzeczy, która musi znaleźć się na serwerze typu Role Play. Nie będziemy się nadmiernie rozwodzić nad opisem tego systemu ponieważ wszyscy znają zasadę jego działania. Przedstawimy za to zrzut ekranu.

 

2p6uogz.png

 

tH6j5xd.png

 

Oferty są kolejnym ważnym składnikiem dobrego skryptu gry. Nie raz i nie dwa będziecie otrzymywać oferty kupna lub sami będziecie coś sprzedawać w trakcie rozgrywki. Może się zdarzyć też tak, że na Wasze auto zostanie założona blokada na koło. Właśnie za pomocą oferty będziecie mogli taką blokadę ściągnąć. 

 

 

8wgU6tg.png

2t1joOg.png

 

CImS45W.png

 

Większość Waszych postaci będzie posiadała co najmniej jeden pojazd. Czy to będzie samochód, czy motocykl, czy jeszcze coś innego - każdy ma swój gust. Żeby posiadać swój środek transportu, na serwerze musi znaleźć się system, który to wszystko obsłuży. Dobrze by było, żeby dodatkowo wybór Waszego pojazdu cieszył oko. Jesteśmy pewni, że w tym przypadku tak właśnie będzie.

 

vk0XBDp.png

 

xaW1NYR.png

 

Przypominamy o rekrutacjach, które są nadal prowadzone. W dalszym ciągu poszukujemy liderów frakcji, potrzebujemy również biznesów, organizacji przestępczych, a także supporterów. Poniżej znajdziecie linki do tematów, które będą informować Was o tym co należy zrobić, aby spróbować swoich sił w poszczególnych aspektach projektu Vibe Role Play.

 

Rekrutacja na liderów frakcji;

Proces zakładania biznesów;

Proces zakładania projektów IC;

Proces zakładania organizacji przestępczych;

Rekrutacja na supportera.

            

 

Odwiedź nasze forum: https://v-rp.pl

Edytowano przez Darek941

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 2 miesięcy później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...