Skocz do zawartości

Gra nie chodzi płynnie mimo wysokiej ilości fps

Polecane posty

Hejka, niedawno zmienialem karte graficzna. Odkad ja mam to zauwazylem, ze gra dziala duzo plynniej. Mam przewaznie powyzej 180 fps. Problem w tym, ze po zagranej jednej rundzie rankedowej nagle plynnosc gry spada mimo, ze ilosc fpsow nie spada. W czym problem?

Probowalem zmieniac opcje od wysokich po niskie ale bez zmian. 

Gram na 144 hz.

Moja karta graficzna to radeon 570x gaming 8gb. 

Sterowniki sa najnowsze. 

• Aive zmienił tytuł tematu Gra nie chodzi płynnie mimo wysokiej ilości fps

Standardowe rzeczy typu spójność, usunięcie configu i parametrów startowych robione?

Jakieś dziwne tweaki na fpsy typu wysoki priorytet, cl_forcepreload czy inne wynalazki działające 5 lat temu?

Z jakiej karty przechodziłeś na 570?

Wszystko sprawdze jak bede w domu. 

Moja poprzednia karta byla geforce gtx 770. 

Wszystko zrobilem to o co prosiliscie bez zmian. Zadnych tweakow nie mam. Var mam ponizej 1,0 zawsze. 

Wszystko zrobilem to o co prosiliscie bez zmian. Zadnych tweakow nie mam. Var mam ponizej 1,0 zawsze. 

Usuwałeś sterowniki NVIDIA? Jeśli usuwałeś w standardowy sposób to polecam skorzystania z DDU, wybrania sterownika NVIDIA i usunięcia pozostałości.

Mam podejrzenie, że zwiększa Ci się latencja sterowników - LatencyMon pomoże to określić. Najczęściej problemem zwiększania się latencji jest problem z sterownikami karty dźwiękowej lub właśnie graficznej, więc polecam zaktualizować wszystkie sterowniki, albo z strony producenta płyty głównej, albo za pomocą SDIO (Snappy Driver Installer Origin).

Fajnie by było jakbyś podał jeszcze specyfikację komputera (całą a nie 8gb ram, 500w zasilacz) i z jakiego systemu korzystasz (podejrzewam, że w10, więc fajnie by było dowiedzieć się jaka to dokładnie wersja).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...