Skocz do zawartości

spw.com.pl |publiczny|stabilny|bezpieczny

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, chciał bym zaprosić wszystkich na nasz server TeamSpeak3

na którym będziemy organizować różne systematyczne eventy nie tylko związane z ts3.

-Obecnie posiadamy 50 slotów przy większym zainteresowaniu i zapotrzebowaniu sloty zostaną powiększone odrazu do 100.

-Cały czas rozwijamy się technicznie. 

-Dla większych ekip oferujemy specjalną strefe ekipową w niedalekiej przyszłości z jedym botem muzycznym na ekipe składającą sie z minimum 5osób.

-Jest to nasz pierwszy publiczny project lecz dzięki doświadczonej administracji wszystko jest na najwyższym poziomie.

Pozdrawiamy i zapraszamy  spw.com.pl

reklamav2.png

Edytowano przez xspwx
złe ułożenie napisu

Pani Kasia

Jedyne co mogę powiedzieć o serwerze na chwilę obecną to....

X

31vTap9.png

D
Dodam, że to była moja pierwsza próba połączenia się z serwerem!

sygnatura.png

Autor tematu Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Wonoace napisał:

Jedyne co mogę powiedzieć o serwerze na chwilę obecną to....

X

31vTap9.png

D
Dodam, że to była moja pierwsza próba połączenia się z serwerem!

Przepraszamy za utrudnienia opcja ta została poprawiona niestety bot odpowiedzialny za tą opcje w nocy musiał się zresetować przez co zaistniała taka sytuacja.

Edytowano przez xspwx
Auto korekta

Pani Kasia

Widzę, że już naprawione :D
Co do serwera, wygląda bardzo chaotycznie. 

Te spacery totalnie nie pasują.WuvfXAD.png

Ponad to na zakończeniu jednych stref są a na innych już nie.

Tutaj to totalnie nie mam pojęcia co się dzieje.
3ow7T7l.png

Jeden wielki chaos. 

Ikony również nie zachwycają widać, że są różne style, sortowanie rang tak samo chaotyczne jak i wygląd serwera. 

Na plus mogę zaliczyć jakąś automatyzację, chociażby ten bot co mnie wywalił, nie wiem totalnie co to za bot. Z drugiej strony te wyrzucanie osób bez rejestracji bym wyłączył gdyż na tym stracicie sporo osób. 
Brak bota muzycznego na poczekalni co dla jednych będzie plusem dla innych minusem, dla mnie jest to obojętne. 
Z drugiej jednak strony  widzę dwa boty na strefie gier, nie wiem po co te boty tam siedzą ale ok. 

6lggBn2.png

Podczas mojej wizyty nic nie grały. 

Jak dla mnie serwer wymaga jeszcze duuuuuuużooooo pracy głównie pod względem estetycznym.

W kwestii rang to widziałem, że posiadacie dwie rangi administracyjne (Właściciel i Administrator). Trochę ubogo z tym, pamiętajmy, że tworząc więcej rang administracyjnych w pewien sposób motywujemy swoich podwładnych do pracy i takie rangi pomagają rozdzielić zadania na serwerze. Należy jednak pamiętać by nie przesadzić w drugą stronę. Również zauważyłem, że macie trzech właścicieli i czterech Adminów. Nie mając takich tłumów na serwerze nie potrzebujesz aż tylu tych adminów. Obstawiam, że większość użytkowników to koledzy/koleżanki. Regulamin i taryfikator kar na ciemnym stylu jest niemalże nieczytelny. Zostawiając domyślny kolor liter sprawisz, że sam ich kolor dostosuje się sam do stylu tsa używanego dla konkretnego użytkownika.

Chyba tyle uwag z mojej strony, popracujcie jeszcze nad serwerem a ja życzę powodzenia w rozwoju.

sygnatura.png

Stosując sie do wskazówek zmieniliśmy:

-od teraz bot muzyczny gra na poczekalni 

-trwale usuneliśmy bota który kickuje za brak rejestracji

-poprawiliśmy przejżystość serwera

Dziękujemy raz jeszcze za opinie :)

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...