Skocz do zawartości

Diaxbot vs Cronos bot, a może inny?

Polecane posty

Planuję powrót do świata bocenia, który z wymienionych botów będzie lepszy? Chodzi mi o opinie ludzi którzy mieli z nimi styczność, co do diaxbota wiem zeby nawet nie próbować odpalić triala bo instant delete, więc tutaj wersja pro- tylko coś nie chce mi się wierzyć, że wersja pro jest nagle jakoś super undetected, ale niech się wypowiedzą użytkownicy. Z drugiej strony jest cronos bot do którego jest już crack- to też budzi pewne wątpliwości, więcej osób go używa, staje się popularniejszy przez co zwiększa się ryzyko bana.
Tematu skryptów nie ma sensu poruszać w tak wczesnej fazie, ale po szybkim przejrzeniu for obydwóch botów, diaxbot posiada już parę full afk dla różnych profesji od 8 do 200-300 levela (i tu warto poruszyć wazna kwestie, jeśli chcesz sprzedawać skrypty do diaxbota, to musisz udać się z tym do administracji, i ich oficjalny reseller dopiero to sprzedaje, nawet nie wiem czy autor dostaje jakis grosz prowizji, imo to strzał w kolano już na samym początku kariery bota) wracając, cronosbot wygląda biednie ze skryptami, parę sztuk na low lve za 100tc i nic więcej, do tego wszystko po portugalsku.
Łatwości obsługi bota i tworzenia skryptów odkładam na drugi plan, ponieważ nigdy nie pisałem nic samemu, zawsze korzystałem z gotowych skryptów, ale tu też fajnie gdyby ktoś kto pisze/pisał wypowiedział się, może system i konstrukcja któregoś z botów pozwala na więcej, albo nawet na mniej, gdy nie można czegoś tam ustawić/zrobić.
Mam tylko nadzieję, że ktoś przeczyta całe te wypociny XD

• 3 tygodni później...

Uzywam diaxa juz pare lat jeszcze gdy nie byl zaimplementowany do swiata zew dla osob  . Testowalismy go aby wdrozyc w system . Zakupiony przez programiste software do ukrywania kodow BYL BARDZO drogi ale oplacalny na tyle by NIe zostal wykryty . Diax jest bardzo latwym botem jak i przyjemnie sie samemu skrypty robi... Triala juz nie ma wiec prosze sie nie bac o wykrycie TERAZ sa tylko prywatne wersje platne ?

Cronos Bot to okrojenie BR tam pewnie musisz miec vm. tak samo jak slaby OLDBot ktory w porownaniu z diaxem chodzi 3x wolniej wiec przeklada sie to na exp/h i profit.

@czikit20  chyba juz nawet jestes w naszym obozie ? 

Edytowano przez Prze87mo

• 2 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...