Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakup monitora 144 Hz


HicKD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym kupić Monitor do 1500zł

144Hz 27Cali do grania na PC (Gier typu Fortnite / GTA 5 Wiedzmin itp)

oraz na PS4 w gierki

Myślałem o tych 2

1.https://www.amazon.com/Adjustable-Function-Industry-warranty-XG27VQ/dp/B074PJJWHB/ref=sr_1_15?qid=1564127603&s=electronics&sr=1-15#HLCXComparisonWidget_feature_div

2.https://www.amazon.com/dp/B07KXHTRT5/ref=psdc_1292115011_t1_B074PJJWHB

ale może jakiś inny polecicie 

Opublikowano

FullHD przy 27 calach to taki średni pomysł, słabo wygląda obraz - osobiście celowałbym w 1440p.

 

Bardziej skłaniałbym się już do VG279Q - mniejszy inputlag i czas odpowiedzi, nie płacisz za RGB, IPS zamiast smużącej VA.

 

24 cale, matryce TN, Full HD:

Acer Predator XB241H

Dell Alienware AW2518HF

AOC Agon AG241QX

 

Masz sprzęt do uciągnięcia 1440p/144Hz?

  • Aive zmienił(a) tytuł na Zakup monitora 144 Hz
Opublikowano
Dnia 26.07.2019 o 13:01, Anhin napisał:

FullHD przy 27 calach to taki średni pomysł, słabo wygląda obraz - osobiście celowałbym w 1440p.

 

Bardziej skłaniałbym się już do VG279Q - mniejszy inputlag i czas odpowiedzi, nie płacisz za RGB, IPS zamiast smużącej VA.

 

24 cale, matryce TN, Full HD:

Acer Predator XB241H

Dell Alienware AW2518HF

AOC Agon AG241QX

 

Masz sprzęt do uciągnięcia 1440p/144Hz?

Procesor AMD Ryzen  5 1600 six-core 3.40 GHz

RAM 16GB

GTX 1060 6GB

Dysk SSD GoodRam IRDM Pro 240GB

to wystarczy??

 

Opublikowano

Nie ma takiej opcji, przecież sam wiesz ile teraz wyciągasz klatek w tych grach. Wyższa rozdzielczość jeszcze bardziej wymaga od karty graficznej.

Jak chcesz to bierz VG279Q jak potrzebujesz 27 cali.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...