Skocz do zawartości

Polecane posty

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Jak najbardziej. Za tydzień będzie gotowe wszystko dla graczy. Zapraszamy

Edytowano przez SpiritADM

Pani Kasia

"UWAGA: Waluta Spirits pozostanie na koncie! Gracze tyle ile zdołają uzbierać Spirits będą mieli tyle samo na starcie serwera w dn 04.08.2019! Będzie to bonus za udział w testach." - jak zdobyć tą walutę? 

Pograłem chwilę:

Po 1 - client bezpośrednio z waszej strony nie działa installer - twierdzi ze wersja testowa mineła, z mega - działa.

Po 2 - Gameguard wywala błąd połączenia

PO 3 - nie moge nic wydropić z EQ bo dostaje z automatu DC

Da się dołączyć do tej ver helpera? Szczerze trzymanie kilka godzin palca na przycisku myszki podczas expienia to średnie zajęcie...

Podniosłem EvilSpirits, chcąc go użyć również mnie wyrzuca z servera z informacją że to nielegalny przedmiot - dopóki tych podstaw nie naprawicie to nie ma sensu dalej testować servera :)

Pani Kasia

11 godzin temu, grzesiu145 napisał:

"UWAGA: Waluta Spirits pozostanie na koncie! Gracze tyle ile zdołają uzbierać Spirits będą mieli tyle samo na starcie serwera w dn 04.08.2019! Będzie to bonus za udział w testach." - jak zdobyć tą walutę? 

Pograłem chwilę:

Po 1 - client bezpośrednio z waszej strony nie działa installer - twierdzi ze wersja testowa mineła, z mega - działa.

Po 2 - Gameguard wywala błąd połączenia

PO 3 - nie moge nic wydropić z EQ bo dostaje z automatu DC

Da się dołączyć do tej ver helpera? Szczerze trzymanie kilka godzin palca na przycisku myszki podczas expienia to średnie zajęcie...

Podniosłem EvilSpirits, chcąc go użyć również mnie wyrzuca z servera z informacją że to nielegalny przedmiot - dopóki tych podstaw nie naprawicie to nie ma sensu dalej testować servera :)

Spirits - "Domyślną walutą na serwerze jest Spirits. Spirits zbieramy poprzez zbieranie ren (BOH) i wymienianie u Golden Archera przed barem w lorencii. Można je zdobyć również poprzez głosowanie na serwer w Toplistach (opcja dostępna po zalogowaniu się) oraz poprostu poprzez zakup. Spirits można wymienić na dostęp do serwera VIP lub wylicytować przedmioty, które będą udostępniane na forum."

Błędy 1-3 już nie powinny występować - GameGuard był zbyt mocno podkręcony.

Klientem z Mega można się łączyć, bo ma zaimplementowanego GG - więc śmiało!

Helpera niestety nie ma i nie będzie napewno. EvilSpirits myślę, że będziesz mógł użyć, bo było to związane ze sprawdzaniem itemów przez guarda. Pzdr

Zapraszamy ponownie na testy! Aktualnie niecałe 10 osób pomaga nam w usuwaniu zauważonych błędów :)

Osoby, które miały problem z połączeniem się - już mogą to uczynić! Launcher automatycznie aktualizuje klienta do pożądanej wersji!

Brak możliwości grania multiacc! Zapraszamy!

Pani Kasia

Będzie można używać jakiegoś auto helpera ?? czy jak 15 lat temu na myszkę ksiązke połozyć i niech lvl bije ?

1 godzinę temu, osaq napisał:

Będzie można używać jakiegoś auto helpera ?? czy jak 15 lat temu na myszkę ksiązke połozyć i niech lvl bije ?

W kliencie nie ma, a czy można będzie używać "swojego" - chyba, raczej, na pewno nie. Ja mam taką nadzieję przynajmniej. Zdaję sobie sprawę że to ograniczy ilość graczy (chyba) ale tak jak 1 konto pewnie i to będzie obchodzone :D.

Gdzie indziej jak grałem Admin się ugiął i dołączył po paru dniach. Ale tymczasem kilku graczy zbierało wszystko stwarzając sobie sporą przewagę. Z drugiej stron przy expie 1k nie będzie to tak widoczne. Zobaczymy w sobotę.

Edytowano przez cimipl

Oczywiście, że nie będzie dostępna żadna wersja helpera ponieważ każde udogodnienie tego typu zablokuje gameguard. Świadczy o tym fakt, że serwer jest na sezonie 1 i ma przypominać stare czasy MuOnline. Jakbyśmy chcieli nowości to serwer byłby w nowszej wersji. Mimo wszystko zapraszam, będzie miało to swój urok ?

wbije przypomnieć sobie jak to było za starych dobrych czasów , a jak z balansem postaci ? bk z combo najlepszy ? staty po rr sie kasują ? 

Dnia 1.08.2019 o 11:32, Ultimate44 napisał:

Bk na tej ver chyba nie ma combo ale moge sie mylic.

A to nie było tak że skoro jest quest Marlon to i combo będzie? 

@osaq@Ultimate44 @daniozdw delikatnie lepszy z combo. staty po rr sie resetują, za reset 500 pkt. koszt resetu wg rozpiski powyżej. Combo na tej wersji już jest - być może nie było w oryginale S1, ale na tej modyfikacji plików mamy combo :)

Zapraszamy już o 12!

Zapraszam na serwer :) fajnie sie gra ... fajna odmiana na graniu na helperze. 

Przypomniaja sie stare dobre czasy :)

Również zapraszam , stary dobry klimat coś innego niż stanie cały czas na helperze , żeby coś mieć trzeba po prostu grać i zbierać. No i każdy tylko 1 acc więc każda postać ważna ?

Stare dobre MU bez udziwnień, 1 konto, bez helpera - jakby to powiedział znajomy "bajeczka". Trzeba troszkę się wysilić, ale pomagamy sobie. Jest też ułatwienie niewielkie na początek, w sam raz żeby nie wołać party od lorki. Zapraszamy do zabawy?

mimo że początkowo chwalilem serwer bo zapowiadał się bardzo fajnie to okazuje się ze trochę mało się później dzieje.

troche mała ilość spotów i na dodatek icarus to chyba dopiero po 30rr  mozna tam ustać ?

ja juz podziękowałem ale ogólnie grało sie przyjemnie ?

może ciut nowsza wersja by pomogła bo ta ilość lokalizacji przeraża mnie w starych wersjach ? obecnie to gra wygladała devias/lt3/tarkan i czasem BC jak sie trafiło ?

Serwer bez dwóch zdań klimatyczny, tylko mam wewnętrzną obawę ze względu na terminowość. Mianowicie jak długo administracja będzie trzymać tę edycje online, przy 15 graczach. Chyba że o innych porach dnia/nocy więcej online. Ktoś coś więcej na ten temat?

serwer jest bardzo przyjemny, nie ma ułatwień. trochę czasu trzeba spędzić na biciu rr, ale z pt nie ma problemu, wszyscy sobie pomagają. także zapraszamy ?

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...