Skocz do zawartości

Niedrogie, konkretne zapachy męskie poszukiwane

Polecane posty

Szukam czegoś intensywniejszego bo przetestowałem sporo zapachów i czuję tylko jak sie nim pryskam, potem mija z godzina i już nie czuję co mam na sobie. Jakieś porady dla zapachu do 100 zł ale mocniejszego? 

No i dobrze jakby podobal sie płci przeciwnej.

Pani Kasia

Ferrari Man in Red-129zł

Ferrari Scudeira Forte ok.100zł

ewentualnie z avon, tam wszystkie męskie są intensywne, a to, że po godzinie nie czujesz zapachu to kwestia twojego nosa, który się przyzwyczaja. Osobiście kupiłem kiedyś od rumuna podróby lacoste challenge to po dwóch praniach kurtki dalej było czuć zapach.

Edytowano przez sezonowygrajek

Baliśmy się ognia, a teraz - boimy się siebie
Baliśmy się Boga, a teraz - nie boimy się piekieł

Jeden zapach przedmówcy Ferrari Man in Red sam używałem i nie był zły.

Aktualnie używam Davidoff Horizon Extreme i również można polecić. 

Szczerze to najlepiej jakbyś wybrał się do sklepu i powąchał kilka próbek, taką metodą szybciej znajdziesz coś co przypadnie Ci do gustu bo każdy ma swoje preferencje i nie ma co się kierować opinią innych.

Pani Kasia

W cenie do 100 zł raczej rewelacji nie znajdziesz, no chyba, ze miniaturę. Ogólnie niezłe są zapachy Lacoste, całkiem długo się trzymają, dobrze na pewno polować na promocje w sieci ( sprawdź tylko czy sklep ma oryginalne zapachy bo niestety ale podróbek jest wiele). A jak chcesz kupić coś co podoba sie kobietom, to polecam feromony chociaż tak jak pisałem w cenie do 100 to raczej niczego z górnej półki nie kupisz.

A nie jest to placebo? W sensie że mam na sobie taki zapach i to samo w sobie powoduje u mnie wiekszą pewność siebie?

Nie. Wiadomo, ze pewność siebie pomaga, jednak feromony mają w sobie pewne substancje, które sprawiają, że kobieta patrzy się na Ciebie lepszym okiem, zresztą nie tylko tyczy się to płci przeciwnej. Również mężczyźni odczuwają do Ciebie większy szacunek oraz w robocie na przykład lepiej się do Ciebie zwracają oraz bardziej biorą pod uwagę co do nich mówisz. Polecam Love desire premium, jest to już większy wydatek, ale używam i moim zdaniem świetne perfumy z feromonami.

Pani Kasia

Sprawdziłem ceny i jest love desire premium o jakich piszesz i ta w zwykłej butelce niebieskiej? Rozumiem, że ta druga jest słabsza?

Tak, ma w sobie mniejsze dawki feromonów, używałem kiedyś i wtedy wydawało mi się, ze jest spoko do czasu aż odkryłem love desire premium. Wersja premium ma o wiele większa moc.

Ten budżet trochę jest mały na perfumy, ale można dostać David Beckham Intimately, lub ciut droższe  ZARA NIGHT POUR HOMME III -kupowałem je Braciakowi i powiem, że są spoko.

closed.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...