Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Download International/North America(ijji) GunZ


Wojtasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

International GunZ

 

Informacje:

-Mało ludzi. 500-1000 graczy na raz.

-AntyCheat w tej wersji to X-Trap (Cheatować można .dll'kami)

-Nie ma Quest Mode ani Premium Items'ow.

 

 

Rejestracja :

Tutaj!

 

Download :

 

Click! (mam nadzieje,że nie pomyliłem linków xD).

 

 

 

North America (Ijji) GunZ

 

Informacje :

- 4000-6000 graczy.

- AntyCheat w tej wersji to GameGuard (Ciężko sie cheatuje ale sie da).

- Są Quest Mode i Premium Items.

 

 

Rejestracja :

 

Tutaj!

 

Download :

 

Click!

 

 

 

 

By Wojtasek.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

NIE ROZUMIEM tego ściągnąłem to International GunZ i jak się włącza GunzLauncher to się robi do 100% a potem jeszcze raz się ściąga ale do 20.81%

Gość black_shadow
Opublikowano

Raczej nie ale zaraz poszukam xD

 

Dam edita jak coś znajdę.

Gość black_shadow
Opublikowano

Jeżeli masz Cannot Acces Server graj na ijji albo na Euro gunz. Nie graj na internationalu. Mialem to samo i nie wiem jak ci poradzic

Opublikowano

Zresztom po co spam i reklamowanie innych for.

Graj w IJJI bo jak niema Quest Mode to Gunz do kitu.

Opublikowano

@ up

Mylisz się. Dobrze właśnie jak nie ma Quest Mode, wtedy jakieś nooby np. 60lv'e nie biegają Ci używając Europe Style ;/ to już jest załosne. IE Gunz prawdopodobnie Ci nie pójdzie. Mi w ogóle nie chciał się wczytać, więc radziłby Ci grać na ijji (Najwięcej os i fajnie się gra) Albo na Euro gunz jeśli jesteś początkujący to możesz dużo się nauczyć bo na prv. Servach poziom jest troche większy niż na ijji.

<img src="http://i37.tinypic.com/1zny9ll.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@UP

Bardzo fajna stronka :)

Właśnie osobiście sobie pogrywam na Ultimate Gunz (ten 1 :P)

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

dobra wchodzę na link który do ijji daje gunza i wchodze do downloadu chyba BigDownload ściągam instaluje jak daje skot na pulpicie otwiera mi sie strona internetowa a jak daje launchera tam gdzie mam zainstalowane mam jakiś błąd

 

 

 

@edit

 

za pomoc dam 5*

 

 

@edit

 

poszperałem po topicach i znalazłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...