Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak hakować w wersji v0,60


Gość Athis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomyslmy jak ten tiopc sie nbazywa ?? poczytaj a dostaniesz odpowiedz

tak pisze GLOBAL wiec tu ich niema ;/

 

Athis wbij na gg mam sprawe

 

 

Opublikowano
@Rolmo

 

co do ggless v60 to tudi jest

http://www.sendspace.com/file/le1m0w

 

KEYLOGGER!!

 

A-Squared

Found Trojan-Spy.Win32.Ardamax.n

AntiVir

Found ADSPY/Dropper.Ardamax.Gen

ArcaVir

Found Trojan.Spy.Ardamax.N

Avast

Found Win32:Agent-LWO

AVG Antivirus

Found PSW.Generic5.AHWC

BitDefender

Found Trojan.Dropper.Ardamax.P

ClamAV

Found nothing

CPsecure

Found Troj.Spy.W32.Ardamax.N

Dr.Web

Found Program.Ardamax.170

F-Prot Antivirus

Found W32/Ardamax.A.gen!Eldorado

F-Secure Anti-Virus

Found Trojan-Spy.Win32.Ardamax.n

Ikarus

Found Trojan-Spy.Win32.Ardamax.n

Kaspersky Anti-Virus

Found Trojan-Spy.Win32.Ardamax.n

NOD32

Found nothing

Norman Virus Control

Found nothing

Panda Antivirus

Found Application/Ardamax

Sophos Antivirus

Found nothing

VirusBuster

Found nothing

VBA32

Found Trojan-Spy.Win32.Ardamax.iy

 

@EDIT

 

post do skasowania zeby nie wywolywac spamu

 

sorka za moja pomylke nie jestem robotem (chyba... co nie black shadow?) zeby sie ciagle nie mylic

 

post zawiearajacy link (moj) zostal juz usuniety

 

Huh? Spamu? Czy może wyszło, że keyloggera dajesz?

Opublikowano

post do skasowania zeby nie wywolywac spamu

 

sorka za moja pomylke nie jestem robotem (chyba... co nie black shadow?) zeby sie ciagle nie mylic

 

post zawiearajacy link (moj) zostal juz usuniety

Opublikowano

wszystko dziala godmode jest na magic atk wlasnie zrobilem godmode normalny i dziala wstawie go tutaj za jakis czas teraz jeszcze damage haack testuje jak bedzie dzialac to wstawie oba xD

 

vac jest przydatny i wcale nie do dupy pozatym jedyny jaki jest dostepny

 

jesli bedzie dzialac dmg hack to se wyobraz co to bedzie sie dziac na tower w ludi jak wszedzie vikingi na lewo sciaga ty masz gmod na matk i atk i je walisz na hita....

Opublikowano
zaden keylogger przeskanuj se pod v59 ggless i zobaczysz jakie cuda on ma w porownaniu z tym....

Jak to uruchamiam to pisze ze zainstaluje jakiegos tam keyloggera... =_=

 

A 59 ma W32/Mapler.A.gen!Eldorado i jakieś inne Malware... Nie trojany i keyloggery

Opublikowano

Nie no spoko, tylko Ty dostałeś bana? o_o. Nawet nie wiem za co lol ... Nie no w takim razie to admini n/c ...

Opublikowano

musisz byc sam na mapie isciaga na lewa strone latformy mozesz tez zrobic speed hacka(ja uzywam) i beda odrazu leciec a jak ktos na mapie oprocz ciebie tom usisz potworka zaatakowac i zostanie zlurowany

Opublikowano

ok ściąga ;d ale na większych mapach np fog na voodo nie działało a ten speed jest w tej paczce czy muszę coś ściągnąć??

Opublikowano

musisz przerobic to sam poniewaz ja nie dalem bo chyba 944 adresy musialbym edytowac po pare minut na karzdy to wiesz ile by to czasu zajelo???

 

piszcie bo moge zrobic tut jak przyspieszac chodzenie potworkow PISZCIE czy checie!

Opublikowano

z dmg hackiem to lipa jest dc ale prowadze "badania" nad nim i moze kiedys zadziala (dziala tlyko jesli black shadow jest na gg) on mi farta przynosi normalnie.... co do godmdoe sh dam poradnik jak zrobic normal gmode i sh samemu nie bede znowu 7 h uploadowal plikow

 

przyokazji mozliwe ze zrobie jutro (sroda) tut o ems jak hakowac.....

 

 

WSZYSTKO CZEKA DO JUTRA!!!!

Opublikowano
przyokazji mozliwe ze zrobie jutro (sroda) tut o ems jak hakowac.....

WSZYSTKO CZEKA DO JUTRA!!!!

 

już się nie mogę doczekać... :D

Opublikowano

skoro sie nie mozesz doczekac to dam bota i sh+gmod zebys jakiegos udaru mozgu nie dostal z tego czekania a co do mojego Wz do ems no to juz ok. 14 30 powinien byc na mpc xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...