Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS3.YT - najporządniejszy serwer w Europie Centralnej


zdzichu13221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ErCZ0v3.png

Jeżeli szukasz serwera, na którym panuje ład i porządek to dobrze trafiłeś 

Robiąc serwer postawiliśmy przede wszystkim na funkcjonalność i komfort

użytkownika. Z tego powodu zrezygnowaliśmy, całkiem z rang 4fun, które

w naszej opinii wprowadzają niepotrzebny nieporządek na serwerze.

mR7GSte.png

128 slotów

automatyzacje

stabilny serwer

czysty i przejrzysty design

profesjonalna i doświadczona administracja

 

 

Dołącz do zadowolonych użytkowników korzystających z naszego serwera!

Zapraszamy na TS3.YT

Kontakt

Serwer: TS3.YT

Email: [email protected]

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie polecam tsa jak i samego właściciela Mr.zdzichu Jest to oszust i krętacz. Kupilem od niego pare aplikacji z pomoca konfiguracji a ziomek edytuje permisje zeby rozwalic komus serwer.  Dzis mialem duzo nieprzyjemnosci z jego powodu. tutaj dowody: http://wklejto.pl/767454

Opublikowano
8 minut temu, mateq661 napisał:

Nie polecam tsa jak i samego właściciela Mr.zdzichu Jest to oszust i krętacz. Kupilem od niego pare aplikacji z pomoca konfiguracji a ziomek edytuje permisje zeby rozwalic komus serwer.  Dzis mialem duzo nieprzyjemnosci z jego powodu. tutaj dowody: http://wklejto.pl/767454

+1 dołączam się do zastrzeżeń co do tego teamspeak'a.

Opublikowano
Dnia 25.09.2019 o 21:06, mateq661 napisał:

Nie polecam tsa jak i samego właściciela Mr.zdzichu Jest to oszust i krętacz. Kupilem od niego pare aplikacji z pomoca konfiguracji a ziomek edytuje permisje zeby rozwalic komus serwer.  Dzis mialem duzo nieprzyjemnosci z jego powodu. tutaj dowody: http://wklejto.pl/767454

Rozwiń temat dlaczego nie polecasz owego TS  ??, bo jeśli dalej wierzysz takim osobą jak Glawiator to miłego prowadzenia teamspeak'a, a ts jest dobrze zabezpieczony i prowadzony przez wyszkolony skład administracyjny

Kontakt

Serwer: TS3.YT

Email: [email protected]

 

Opublikowano

Polecam owy serwerek z względu na ogarnięte osoby w Administracji osobiście miałem przyjemność rozmawiać z właścicielem projektu jest to serwer moim zdaniem z przyszłością

Plusy:

- Ogarnięta Administracja

- Licencja AAL

- Ładny Układ kanałów

- Autorskie ikonki

-Strona www

Minusy-

Brak

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...