Skocz do zawartości

Gierki multiplayer - w co gracie?

Polecane posty

Eluwa. W co gracie teraz? Szukam jakiejś gierki na PC, koniecznie multiplayer i dużo ludzi. Odpadają:

• CS GO i inne CSy
  • League Of Legends
  • Fortnite
  • Minecraft
  • METIN XD
  • Wszystko co ma dział na mpc 

Pani Kasia

Ostatnio ogrywam The Elder Scrolls Online. Bardzo przyjemne MMORPG, które posiada bardzo dużo contentu. Gra przeżywa ostatnio wielkie oblężenie. Wydanie dodatku Warthstone, nadchodzący wielki chapter Elsweyr dodający klasę Nekromanty oraz prawdziwe “boom” graczy uniemożliwiające czasami wejście do gry oraz wymuszające ustawienie się w długiej kolejce do dungeona. Polecam :]

Grywa ktoś w Anthem? Ponoc gra była przygotowywana bardzo długo, już na starcie dostała bardzo dobrą cenę oraz bardzo dobrego patcha ale zainteresowanie w sumie nie jest duże i nie wiem czemu.  Zastanawiałem się nad kupnem bo lubię takie  klimaty ( chociaż nie aż tak jak fantasy). Jednak z tego co czytałem odchodzi od gry bardzo wielu graczy i w sumie nie ma zainteresowania. 

Zastanawiałem się również nad powrotem do wowa. Szczególnie, ze chcą wypuścić wowa od poczatku tak ze będzie można zobaczyć jak wyglądal oryginalny dodatek. 

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...