Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy do 15-20k

Polecane posty

Witam,

Jaki posiadasz budżet na kupno? - Od 15 do 20tys

Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? - W ciągu miesiąca.

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? - Brak.

Do czego ma służyć komputer? - Programowanie, obsługa photoshopa + streamowanie z gier

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? - Tak, 2 monitory 24 cale (myślę, że 24 cale będą ok do pisania kodu jak i grania, ale rozważe inne propozycje).

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? - Tak, windows 10.

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? - Dość możliwe.

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? - Komputer powinien być w miarę cichy. Plusem będzie również jego wygląd.

Czy części mogą być używane? - Nie, muszą być nowe.

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista

"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

Pani Kasia

Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/1yh3wzol3 poniżej budżetu, moim zdaniem całości szkoda wykorzystać.

HyperX 16GB 3333MHz Predator Black CL16 (2x8GB)

NZXT Kraken X62 v.2

Seasonic 750W Focus Plus 80 Plus Gold BOX

MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11GB GDDR6

Gigabyte Z390 AORUS MASTER

Intel i9-9900K 3.6 GHz 16MB BOX

ADATA 512GB M.2 PCIe XPG SX8200 Pro

SilentiumPC Armis AR7X TG RGB

Zasilacz z dużym zapasem lecz różnica w cenie między 650W to 20 zł. Masz jeszcze duży budżet więc możesz rozbudować o większy dysk SSD czy wydajniejszy ram.

HyperX 16GB 3600MHz Predator RGB CL17 (2x8GB)

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

@Gajwer Dziękuje :)

Czy mógłbyś polecić jeszcze jakąś inną obudowę aby zmieściło się do niej to chłodzenie wodne? Chodzi o to, że ta którą wskazałeś będzie dopiero na środę a zależy mi na poniedziałku :) Nie musi być jakaś mega świecąca i śliczna, komputer i tak będzie stał pod biurkiem.

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista

"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Potrzebujesz czegoś? Oznacz mnie @Salur

Pani Kasia

Dnia 9.05.2019 o 20:45, Salur napisał:

@Gajwer Dziękuje :)

Czy mógłbyś polecić jeszcze jakąś inną obudowę aby zmieściło się do niej to chłodzenie wodne? Chodzi o to, że ta którą wskazałeś będzie dopiero na środę a zależy mi na poniedziałku :) Nie musi być jakaś mega świecąca i śliczna, komputer i tak będzie stał pod biurkiem.

A tu się nie zmieści ? 

Fractal Design Define R6 TG czarna

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...