Skocz do zawartości

100% użycia procesora podczas gry

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Hejka mam pytanko gdy wlaczam ac origins i wylaczam limit fpsów to procesor ma 100% uzycia i pytanko moje czy tak powinno byc? posiadam i5 8600k i gtx 1080

może w opcjach gry coś wyłączyć albo w ustawieniach nvidia coś wyłączyć albo wyłączyć? 

a drugie moje pytanko zeby tematu znowu nie zakladac to mam maly problem bo nie moge zmienic w opcjach zasilania z trybu zbalansowanego chce np zmienic na wysoka wydajnosc to przelacza spowrotem na zbalansowany

Edytowano przez Kosiarz199

Pani Kasia

Może tak, może nie.  Było sprawdzić co tak obciąża bo zwykle to jest gra i załącza sie kontrolka PANIKA : MAM 100%

Co do energii sprawdź czy są jakiekolwiek dodatkowe sterowniki dołączone do płyty odnośnie zarządzania energią, zwykle są na stronce dostępne jak nie posiadasz na CD .

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Z tego co się orientuje AC ma bardzo źle zbalansowane ustawienia, zwłaszcza problematyczne było jedno, coś odnośnie renderowania chmur. Potrafiło to sprawić bardzo konkretne spadki fps i obciążenie komputera, wiec pobaw się ustawieniami. Płacz tutaj nie pomoże. Bo wykorzystanie 100% to jeszcze nie tragedia. Co najwyżej znaczy, że komputer już nie wytrzymuję nowych tytułów na full detalach i trzeba szukać pół środka.

EDIT. Na TVGRY jest filmik Opcja, która spali najmocniejszego kompa.

Edytowano przez Dum3l20

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...