Skocz do zawartości

Problem z lektorem w grach

Polecane posty

Witam, nie wiem czy wybrałem dobry dział więc jeżeli zły bardzo proszę o przeniesienie do dobrego, do rzeczy.

Grając w gry typu Fifa 19 nie słyszę dźwięku komentatora czy to po polsku, angielsku, czesku, francusku dosłownie żadnego nie słyszę za to słychać otoczenie tzn. kibiców, kopanie piłki, trafienie w poprzeczkę etc. W karierze Alexa Huntera nie słyszę dialogów, są tylko napisy, natomiast w League of Legends normalnie słyszę Panią "komentatorkę" i naprawdę nie wiem czym to może być spowodowane, patrzyłem sterowniki niby wszystkie są aktualne może jakiś spec, mądra głowa naprowadzi mnie na rozwiązanie.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Pani Kasia

Czyli problem pojawia się tylko i wyłącznie w Fifa?

Jeżeli inne gry to podaj czy to są gry spiracone, czy legalne. Bo przy spiraconych to nie ma co komentować. W przypadku legalnych ciężko stwierdzić, spróbowałbym z reinstalem danego tytułu.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Problem występuje w takich grach jak np. Fifa, NBA są to legalne natomiast ostatnio na spróbowanie pobrałem taką grę "Jump Force" i tam również występuje tego typu problem, lecz akurat ta gra jest spiracona.

EDIT:

Dodam tylko, że problem występuje również w starszych tytułach fify (17, 18) z czego 18 jest spiracona.

Edytowano przez Rexx

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...